.
.
.

«کالوین رمزی» به لیورپول ‌پیوست

این مدافع 18 ساله اسکاتلندی با قراردادی پنج ساله به‌عنوان سومین خرید تابستانی «قرمزهای‌ آنفیلد» لقب گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کالوین رمزی، مدافع زیر 21 ساله تیم ملی اسکاتلند از آبردین به لیورپول پیوست.

باشگاه فوتبال لیورپول، عصر یک‌شنبه، 29 خرداد، با انتشار بیانیه‌ای از توافق با رمزی 18 ساله با قراردادی 5 ساله به ارزش 6 میلیون یورو خبر داد. او سومین خرید تابستانی یورگن کلوپ پس از آمدن «داروین نونیز» از بنفیکا و«فابیو کاروالیو» است.

رمزی پس از امضای قرارداد در مصاحبه‌ای با وبسایت رسمی باشگاه لیورپول عنوان کرد: «از شدت خوشحالی در پوست خودم نمی‌گنجم و این واقعاً رویایی است که به حقیقت پیوست. بازی برای آبردین یک رویا بود و حالا به یکی از بزرگترین باشگا‌ه‌های جهان پیوسته‌ام.»

وی با بیان اینکه «این یک موفقیت بزرگ است»، افزود: «من مشتاقانه منتظرم تا به هواداران نشان دهم که چه توانایی‌هایی را دارم. امیدوارم بتوانم در تمرینات پیش فصل به همه در باشگاه، کادر فنی و هم‌تیمی‌هایم نشان دهم که از چه توانایی‌هایی برخوردارم.»

رمزی در رده‌های جوانان آبردین پیشرفت کرد و نخستین بازی خود را در مارس 2021 برای رده بزرگسالان این تیم انجام داد. او در فصل گذشته 39 مرتبه پیراهن این تیم را به تن کرد و موفق به ثبت یک گل و 9 پاس گل شد.

این مدافع 18 ساله به‌عنوان بهترین بازیکن جوان فصل 22-2021 انجمن نویسندگان فوتبال اسکاتلند انتخاب برگزیده شد و همچنین در فهرست نهایی جایزه بهترین بازیکن جوان سال (PFA) اسکاتلند قرار گرفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم