.
.
.

کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس شد

دارنده پنج توپ طلای جهان این جایزه را برای ششمین بار در طول دوران حرفه‌ای خود در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس به‌دست آورد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کریستیانو رونالدو، ابرستاره فوتبال جهان، جایزه بهترین بازیکن ماه آوریل ليگ برتر فوتبال انگلیس را دریافت کرد.

اتحادیه فوتبال انگلستان، ظهر پنج‌شنبه، 12 اردیبهشت، کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره پرتغالی باشگاه منچستریونایتد را به‌‌عنوان بهترین بازیکن ماه آوریل لیگ برتر این کشور انتخاب کردند.

رونالدو این جایزه را برای «دومین بار در این فصل و ششمین بار» در طول دوران حرفه‌ای خود در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس به‌دست آورد.

این جایزه یک ماه پس از آن‌که مهاجم منچستریونایتد برای پنجاهمین بار در دوران فوتبالی خود در سطح باشگاهی «هت‌تریک» می‌کند، به‌دست آمد.

او در ماه گذشته، آمار فوق‌العاده‌ای از خود بر جای گذاشت و موفق شد در چهار بازی پنج گل را به ثبت برساند.

دارنده پنج توپ طلای فوتبال جهان، همچنین در ماه آوریل موفق شد با گل‌زنی مقابل آرسنال صدمین گل لیگ برتری‌اش را در دو دوره حضور خود با «شیاطین سرخ» را به ثبت برساند.

رونالدو در جریان برتری 3 بر دو شیاطین سرخ مقابل نوریچ سیتی «هت‌تریک» کرد و ماه آوریل را با گل‌زنی مقابل چلسی در جریان تساوی 1 بر یک دو تیم به اتمام رساند.

او برای کسب این عنوان، ناتان کولینز، کوین دی‌بروینه، برونو گیمارش، گابریل ژسوس، هیونگ‌مین سون، تیاگو آلکانتارا و لئوناردو تروسارد را شکست داد.

رونالدو، سپتامبر 2021، در نخستین ماه بازگشت به لیگ برتر انگلیس، موفق شده بود این عنوان را برای پنجمین بار به‌دست بیاورد.

از سویی دیگر، مایک جکسون، سرمربی موقت باشگاه برنلی نیز به عنوان بهترین سرمربی ماه آوریل لیگ برتر انگلیس انتخاب شد.

برنلی‌ها پس از اخراج شان دایچ، جکسون را موقتاً به‌عنوان سرمربی معرفی کردند و با هدایت این مربی جوان در ماه آوریل از هفت بازی چهار پیروزی، یک تساوی و دو شکست کسب کردند و برای بقا د‌ر لیگ برتر امیدوار شدند.

برنلی اکنون با 34 امتیاز و یک بازی کم‌تر نسبت به لیدزیونایتد در جایگاه شانزدهم جدول رده‌بندی قرار گرفته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم