.
.
.

سرمربی اینترمیلان: با شایستگی قهرمان جام حذفی شدیم

اینترمیلان با پیروزی 4 بر دو برابر رقیب دیرینه خود یوونتوس برای هشتمین بار قهرمان جام حذفی شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سیمونه اینزاگی، سرمربی ایتالیایی باشگاه اینترمیلان از قهرمانی تیمش در کوپا ایتالیا (جام حذفی) که با «کامبک» مقابل یوونتوس رقم خورد، ابراز خوشحالی کرد.

تیم فوتبال اینترمیلان، شامگاه چهارشنبه، 21 اردیبهشت، در دیدار پایانی رقابت‌های جام حذفی ایتالیا مقابل یوونتوس صف‌آرایی کرد که این دیدار با پیروزی 4 بر دو «افعی‌ها» در وقت‌های اضافه به پایان رسید و اینتری‌ها برای هشتمین بار قهرمان جام حذفی شدند.

گل‌های افعی‌ها توسط «نیکولوزبارلا»، «چالهان اوغلو» و «ایوان پریشیچ» (دو بار) به ثمر رسید و گل‌های یوونتوس را هم «الکس ساندرو» و «دوشان ولاهوویچ» به ثمر رساندند.

اینزاگی، پس از پایان بازی در نشست خبری خود عنوان کرد: «این تیم هرگز تسلیم نمی‌شود و این یک طوفان طولانی از احساسات بود. اکنون دو بازی دیگر در سری‌آ در پیش داریم و می‌خواهیم فصل را به بهترین نحو ممکن به پایان برسانیم.»

وی در ادامه گفت: «ما شایسته این لحظات خوب هستیم و با شایستگی قهرمان شدیم. اینتر قهرمان جام حذفی و سوپر جام شد و باید هم خوشحال باشیم.»

سیمونه اینزاگی که پیش‌تر با لاتزیو هم توانسته بود قهرمان کوپا ایتالیا شود، دومین قهرمانی خود در این مسابقات را به دست آورد.

اینزاگی 46 ساله در فصل 22-2021 تاکنون اینترمیلان را به‌ترتیب قهرمان سوپرکاپ و جام حذفی ایتالیا کرده است و با «ژوزه مورینیو» که در نخستین فصل حضورش بر روی نیمکت افعی‌ها دو جام کسب کرده بود، برابری کرد.

گفتنی است، اینتر با این قهرمانی برای هشتمین بار فاتح رقابت‌های جام حذفی ایتالیا شد پس از یوونتوس (14 بار) و آ.اس رم (9 بار) پرافتخارترین تیم این مسابقات است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم