.
.
.

معرفی لیونل مسی به عنوان سفیر گردشگری سعودی

ابر‌ستاره آرژانتینی فوتبال جهان در چهارمین سفر خود به پادشاهی عربی سعودی وارد شهر جده شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

احمد الخطیب، وزیر گردشگری سعودی از تعیین لیونل مسی، ابر‌ستاره آرژانتینی فوتبال جهان به عنوان سفیر گردشگری سعودی خبر داد.

به گزارش «العربیه» در این رابطه وزیر گردشگری سعودی دوشنبه 19 اردیبهشت ضمن خوشامدگویی به این بازیکن آرژانتینی و ابرستاره فوتبال جهان در «توییتر» نوشت:« امروز به لیونل مسی و دوستان او در سعودی برای گذراندن تعطیلاتی ویژه که طی آن از گنجینه‌‌های دریای سرخ، فستیوال جده و تاریخ دیرینه آن بازدید خواهند کرد، استقبال می‌کنم. این اولین سفر به پادشاهی عربی سعودی نبوده و آخرین آن هم نخواهد بود، و باعث خشنودی من است که مسی را به عنوان سفیر گردشگری سعودی معرفی کنم.»

در تصویر پیوست متن خوشامدگویی به مسی هنگام ورود او به جده، در کنار او هم‌تیمی‌اش در تیم ملی آرژانتین و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن فرانسه، بازیکن میانه، لئاندرو پاردس حضور دارد.

شایان ذکر است که این سفر مسی به سعودی چهارمین سفر او از این دست پس از رهبری تیم ملی کشورش طی دیداری دوستانه با تیم ملی سعودی در سال 2011 است که در ورزشگاه بین‌المللی ملک فهد در ریاض و پیش از حضور او در جام «سوپر کلاسیکو» میان برزیل و آرژانتین در پایتخت سعودی برگزار شد.

مسی سومین سفر خود به سعودی را در سال 2020 و در چارچوب دیدار با اتلتیکو مادرید اسپانیا طی رقابت نیمه نهایی انجام داد که در زمین استادیوم فوتبال شهرک ورزشی ملک عبدالله در جده برگزار شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم