.
.
.

ارلینگ هالند رسما به منچسترسیتی پیوست

باشگاه منچسترسیتی این انتقال را منوط به حصول توافق نهایی باشگاه با خود هالند اعلام کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ارلینگ هالند، ستاره نروژی بروسیا دورتموند، با امضای قراردادی از فصل آینده به منچسترسیتی خواهد پیوست.

باشگاه منچسترسیتی، عصر سه‌شنبه، 10 مه، با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با همتای خود دورتموند برای انتقال ارلینگ هالند به توافق دست یافته، اما هنوز توافق با خود این بازیکن باقی مانده است.

در اطلاعیه سیتیزن‌ها آمده است: «ما می‌توانیم تایید کنیم که با باشگاه دورتموند برای انتقال مهاجم این تیم یعنی ارلینگ هالند به منچسترسیتی در تاریخ اول ژوئن 2022 به توافق رسیده‌ایم. این انتقال منوط به نهایی شدن شرایط توافق باشگاه با خود بازیکن خواهد بود.»

در ماه‌های گذشته از تیم‌های نظیر رئال مادرید، بارسلونا، بایرن‌مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن به‌عنوان مشتریان جدی ماشین گل‌زنی (لقب هالند) یاد شده بود، اما در نهایت ارلینگ هالند به پیشنهاد مدیران باشگاه منچسترسیتی پاسخ مثبت داد تا فصل آینده را زیر نظر «پپ گواردیولا» در ورزشگاه «اتحاد» توپ بزند.

باشگاه منچسترسیتی هنوز در مورد مدت زمان قرارداد و توافق خود با ارلینگ هالند به صورت رسمی چیزی را اعلام نکرده، اما شنیده‌ها حاکی از آن است که ستاره 21 ساله نروژی قراردادی پنج ساله و تا تابستان 2027 با ستیزن‌ها به امضا خواهد رساند.

نشریه بریتانیایی «دیلی‌میل» نیز در گزارشی اختصاصی اعلام کرد که مدیران منچسترسیتی پیشنهاد دستمزد هفتگی 600 هزار پوند در هفته را به ارلینگ هالند ارائه کرده‌اند. او با دریافت این مبلغ به عنوان پردرآمدترین بازیکن حال حاضر لیگ برتر انگلیس بالاتر از «کوین دی‌بروینه» و «کریستیانو رونالدو» لقب خواهد گرفت.

ارلینگ هالند، ستاره نروژی فوتبال جهان، در تابستان 2019 با قراردادی 5 ساله به ارزش 18 میلیون پوند، ردبول سالزبورگ را به مقصد دورتموند ترک کرد. هالند در سه فصل اخیری که در 88 بازی برای بوروسيا دورتموند به میدان رفت، 85 گل به ثمر رساند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم