.
.
.

مادر کیلیان امباپه توافق با پی‌اس‌جی برای تمدید قرارداد را تکذیب کرد

فائزه لَماری در توییتر: هیچ توافق اصولی با پاری‌سن‌ژرمن یا هر باشگاه دیگری وجود ندارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تنها ساعاتی پس از اعلام خبر توافق کیلیان امباپه برای تمدید قرارداد او با پاری‌سن‌ژرمن، فائزه لَماری، مادر فوق‌ستاره پی‌اس‌جی این خبر را سریعاً تکذیب کرد.

روزنامه فرانسوی «لو پاریزین»، شامگاه پنج‌شنبه، 4 مه، در گزارشی اختصاصی مدعی شد که نزدیکان کیلیان امباپه به مدیران رئال مادرید اعلام کرده‌اند که انتخاب آن‌ها تمدید قرارداد با پی‌اس‌جی خواهد بود.

در این گزارش همچنین آمده است که امباپه پیشنهاد تمدید مدیران پاری‌سن‌ژرمن را پذیرفته و به زودی قراردادی 2 ساله با این باشگاه امضا خواهد کرد.

این در حالی است که مادر کیلیان امباپه با انتشار اطلاعیه‌ای رسمی در «توییتر» نوشت: «هیچ توافق اصولی با پاری‌سن‌ژرمن یا هر باشگاه دیگری وجود ندارد. جلسات پیرامون آینده کیلیان با آرامش فراوانی ادامه می‌یابد تا او بتواند بهترین انتخاب را با احترام به همه طرف‌ها انجام دهد.»

از سوی دیگر، رامون آلوارز، خبرنگار اسپانیایی نشریه «مارکا» و نزدیک به مدیران کهکشانی‌ها در توییتی اعلام کرد که «امباپه قطعاً فصل آینده در رئال مادرید توپ خواهد زد و ماه ژوئیه در سانتیاگو برنابئو معارفه خواهد شد.»

گفتنی است که امباپه با پاریسی‌ها تا پایان فصل جاری قرارداد دارد و سپس به بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد.

مدیران رئال مادرید تابستان سال گذشته (2021) برای خرید کیلیان امباپه پیشنهادهای قابل توجهی را ارائه کردند که همگی از سوی سران پاریسی‌ها رد شدند تا این بازیکن فرانسوی را در ترکیب خود حفظ کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم