.
.
.

محمد صلاح: ترجیح می‌دهم در فینال با رئال مادرید روبرو شویم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

محمد صلاح، فوق‌ستاره مصری لیورپول پس از دیدار مقابل ویارئال عنوان کرد که ترجیح می‌دهد «قرمزهای آنفیلد» در دیدار نهایی، با رئال مادرید روبرو شوند.

دو تیم فوتبال ویارئال و لیورپول، بامداد سه‌شنبه، 3 مه، در چارچوب دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه «د لا سرامیکا» برابر هم صف‌آرایی کردند که در پایان، شاگردان یورگن کلوپ بازی 2 بر صفر باخته را 3 بر دو به برتری رسیدند و نخستین فینالیست این رقابت‌ها لقب گرفتند. دیدار رفت دو تیم در آنفیلد 2 بر صفر به سود لیورپول به پایان رسیده بود.

ملی‌پوش مصری لیورپول پس از این دیدار به شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» گفت: «دوست دارم در دیدار پایانی با رئال مادرید بازی کنم. باید صادق باشم، سیتی واقعا تیم سختی است. ما در این فصل چند بار مقابل آنها بازی کردیم، اگر شخصاً از من بپرسید، من مادرید را ترجیح می‌دهم، زیرا ما در فینال به رئال باختیم. بنابراین می‌خواهم مقابل آنها بازی کنم و امیدوارم پیروز شوم.»

او ادامه داد: «وقتی دو بر صفر عقب افتادیم به بازی برگشتیم و نشان دادیم چه شخصیت قوی و خوبی داریم. حالا باید روی بازی های خودمان در لیگ برتر تمرکز کنیم و منتظر حریف بعدی خودمان در فینال باشیم.»

دو تیم رئال مادرید و لیورپول در فصل 18-2017 به دیدار پایانی لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند که در نهایت کهکشانی‌ها موفق شدند 3 بر یک قرمزهای آنفیلد را شکست دهند و برای سیزدهمین بار فاتح این رقابت‌ها شوند.

در آن دیدار فوق ستاره لیورپولی‌ها در دقیقه 30 به‌دلیل مصدومیت بازی را با چشمانی اشک‌بار ترک کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم