.
.
.

دیبالا در فاز انتقام؛ پائولو در یک‌ قدمی اینترمیلان

ستاره آرژانتینی و 28 ساله یوونتوس در ژوئن 2015 پالرمو را به مقصد این تیم ترک کرده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس که در پایان فصل جاری قرارداد او با این تیم به اتمام خواهد رسید، قصد دارد به اینترمیلان، رقیب دیرینه و سنتی «بانوی پیر» بپیوندد.

نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت»، روز چهارشنبه، 4 مه، در گزارشی اختصاصی مدعی شد که اینترمیلان در آستانه توافق با پائولو دیبالا قرار گرفته است.

در این گزارش همچنین آمده است که مذاکراتی بین مدیر برنامه بازیکن آرژانتینی «یووه» و مدیران «نراتزوری» انجام شده و به نظر می‌رسد این بازیکن بیشتر از قبل متقاعد شده که فصل آینده را در خانه رقیب دیرینه یوونتوس توپ بزند.

به نظر می‌رسد که «افعی‌ها» به پائولو دستمزد کم‌تری نسبت به حقوق او در یوونتوس پیشنهاد داده‌اند، اما دیبالا نقش محوری در پروژه تحت رهبری سیمونه اینزاگی در فصل‌های آتی خواهد داشت.

ستاره 28 ساله آرژانتینی یوونتوس در حال حاضر حقوق سالیانه 7 میلیون یورویی در این تیم دریافت خواهد کرد، و دستمز‌د پیشنهادی اینترمیلان 6 میلیون به اضافه پاداش در هر فصل خواهد بود.

قرارداد فعلی پائولو با یوونتوس در ژوئن 2021 به پایان خواهد رسید. دیبالا در ژوئن 2015 با قراردادی به ارزش 40 میلیون یورو به «بانوی پیر» پیوسته بود.

دیبالا که با یوونتوس موفق به فتح 9 جام (5 سری آ، 4 کوپا ایتالیا) شده، تاکنون در 289 بازی که پیراهن این تیم را به تن کرده، آمار 114 گل زده و 48 پاس گل را از خود بر جای گذاشته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم