.
.
.

کارلو آنجلوتی: بعد از رئال مادرید احتمالا بازنشسته خواهم شد

کارلو گفت که جو بسیار مطلوبی در فضای رختکن به وجود آمده است و ما تنها 90 دقیقه با فینال لیگ قهرمانان فاصله خواهیم داشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کارلو آنجلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید، ‌پیش از دیدار مقابل منچسترسیتی اعلام کرد، بعد از هدایت کهکشانی‌ها «احتمالا بازنشسته» خواهد شد.

کارلوی 62 ساله، سه‌شنبه، 3 مه، در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از دیدار با منچسترسیتی در چارچوب دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، خاطرنشان کرد: «پس از رئال مادرید احتمالا بازنشسته خواهم شد. اما اگر رئال مادرید از من بخواهد که 10 سال دیگر هم بمانم، 10 سال دیگر هم مربیگری خواهم کرد.»

این مربی افسانه‌ای در ادامه در رابطه با مربیگری در عرصه ملی عنوان کرد: «مربیگری در تیم ملی هم یک فرصت برای من است. کانادا؟ چرا که نه. من بسیار دوست دارم مربیگری کانادا را برعهده گیرم.»

او درباره شرایط رختکن رئال مادرید اظهار داشت: «پس از قهرمانی در لالیگا، جو بسیار مطلوبی در فضای رختکن به وجود آمده است و ما تنها 90 دقیقه با فینال لیگ قهرمانان فاصله خواهیم داشت.»

دیدار رفت دو تیم منچسترسیتی و رئال مادرید با برتری 4 بر سه سیتیزن‌ها در ورزشگاه «اتحاد» شهر منچستر به پایان رسید و کهکشانی‌ها امیدوار هستند مثل درخشش در بازی‌های پیشین مقابل پاری‌سن‌ژرمن و چلسی دوباره بازگشتی زیبا به نمایش گذارند و به دیدار پایانی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا راه یابند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم