قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا؛ بارسا به مصاف گالاتاسرای می‌رود

بر اساس قرعه‌کشی صورت گرفته دیدارهای رفت این مرحله، به‌ترتیب در روزهای 9 و 10 مارس و دیدار‌های برگشت نیز 16 مارس برگزار خواهند شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

پس از پایان مرحله پلی‌آف لیگ اروپا و مشخص شدن چهره 16 تیم راه یافته به مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها، ظهر جمعه 25 فوریه قرعه‌کشی این مرحله در شهر نیون سوئیس در مقر اتحادیه فوتبال اروپا «یوفا» انجام شد و تیم‌های حاضر حریفان خود را شناختند.

بر این اساس بزرگ‌ترین تیم حاضر در این رقابت‌ها یعنی بارسلونا که با شکست ناپولی به این مرحله رسیده باید به مصاف گالاتاسرای ترکیه برود.

جام لیگ اروپا
جام لیگ اروپا
Advertisement

در دیگر بازی مهم، سویا پر افتخارترین تیم تاریخ این رقابت‌ها به مصاف وست‌هم یونایتد انگلستان خواهد رفت، تا یک بازی حساس را در این مرحله بین تیم‌های مدعی اسپانیایی و انگلیسی شاهد باشیم.

در بازی‌های دیگر، آتالانتا با بایرلورکوزن، پورتو با لیون، آربی لایپزیگ با اسپارتاک مسکو، رئال بتیس با آینتراخت فرانکفورت، براگا با موناکو و گلاسگو رنجرز با ستاره سرخ بلگراد دیدار خواهند کرد تا چهره هشت تیم برتر این رقابت‌ها مشخص شود.

بر اساس قرعه‌کشی صورت گرفته دیدارهای رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا 9 و 10مارس و دیدار‌های برگشت 16 مارس برگزار خواهند شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید