انفجار «بمب دست‌ساز» در اتوبوس تیم فوتبال باهیای برزیل

رسانه‌های محلی گزارش داده‌اند که عده‌ای از هواداران این تیم در بین افراد مظنون مشاهده شده‌اند که به‌نظر تلاشی برای ارعاب بازیکنان تیم باهیا برای کسب نتایجی بهتر بوده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در پی انفجار در اتوبوس یک تیم مطرح برزیلی، سه بازیکن این تیم دچار جراحاتی شدند و یکی از آنان به بیمارستان منتقل شد.
باشگاه فوتبال برزیلی «باهیا» تایید کرد که حداقل سه بازیکن این تیم شامگاه پنج‌شنبه، 24 فوریه در مسیر رفتن به یک مسابقه بر اثر یک «بمب دست‌ساز» که در داخل اتوبوس تیم منفجر شد، مجروح شدند.

باهیا از طریق حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «توییتر» نوشت: «دانیلو فرناندز، دروازه‌بان تیم بر اثر شکستن شیشه در صورتش در بیمارستان بستری است. ماتئوس باهیا و مارسلو سرنو، دو بازیکن این تیم‌ نیز مجروح شدند.»

این تیم برزیلی تصاویری را منتشر کرد که نشان می‌دهد که شکاف بزرگی در پنجره اتوبوس به وجود آمده و صندلی‌ها پر از خون است.
پلیس ایالت باهیا در بیانیه‌ای اعلام کرد که در حال بررسی این حادثه در شهر سالوادور است.

رسانه‌های محلی گزارش داده‌اند که عده‌ای از هواداران تیم باهیا در میان افراد مظنون مشاهده شده‌اند که به نظر تلاشی برای ارعاب بازیکنان برای کسب نتایجی بهتر بوده است.

باهیا که سابقه دو قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال برزیل را در کارنامه دارد، سال گذشته به لیگ دسته دوم این کشور سقوط کرد و در این فصل در 6 بازی اخیر خود تنها به یک پیروزی دست یافته است.

این اتفاق زمانی رخ داد که تیم فوتبال باهیای برزیل که در شهر ساحلی سالوادور مستقر است، برای بازی خانگی خود مقابل سامپایو کوریا مشغول رفتن به سمت ورزشگاه بود.

با وجود این حادثه، باهیا در زمین مسابقه حاضر شد و با نتیجه 2 بر صفر حریفش را شکست داد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size