پاسخ عضو ارشد «MLS» به نیمار: ما تو را نمی‌خواهیم

فوق‌ستاره برزیلی پاریسی‌ها در روزهای گذشته از علاقه خود برای پیوستن به لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا حداقل برای یک فصل پرده برداشته بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

عضو ارشد سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا به اظهارنظر اخیر نیمار، ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن واکنش نشان داد.

نیمار که تا ژوئن 2025، با پاریسی‌ها قرارداد دارد، پیشتر در گفت‌وگویی با پادکست «فنومنوس» که با «رونالدو نازاریو» نیز همکاری دارد، اظهار داشت که «احتمال بازی در لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا بیش‌تر از بازگشت به خانه (سانتوس) است.»

این بازیکن 30 ساله عنوان کرد: «واقعا مشتاق بازی در آمریکا حداقل برای یک فصل هستم.»

وی به شوخی گفت: «فصل در آن‌جا کوتاه‌تر است، بنابراین من سه ماه مرخصی خواهم داشت.»

دونالد گاربر، عضو ارشد سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا «MLS»، به اظهارنظر اخیر نیمار واکنش نشان داد و تاکید کرد که آن‌ها به‌دنبال جذب بازیکنان مسن نیستند.

گاربر در واکنش به صحبت‌های نیمار، شامگاه چهارشنبه، 23 فوریه در مصاحبه‌ای با نشریه اسپانیایی «موندو دپورتیوو» گفت: «ما نیازی به جذب بازیکن مشهور در پایان دوران حرفه‌ای‌اش نداریم. صادقانه باید بگویم که احساس می‌کنم با چنین اظهارنظرهایی به ما توهین شده است. وقتی زلاتان ابراهیموویچ لیگ MLS را به مقصد ایتالیا ترک کرد، هیچ‌کس نگفت که او برای بازنشستگی به این‌جا آمده است.»

وی ادامه داد: «ما می‌خواهیم روی بازیکنان جوانی که در ابتدای فوتبال خود به MLS می‌آیند تمرکز کنیم، زیرا آن‌ها رقابت‌های‌مان را جذاب‌تر خواهند کرد. اگر آن‌ها نمی‌خواهند برای بازی کردن به اینجا بیایند، به لیگ و هواداران احترامی نگذارند و کمک قابل توجهی به لیگ نکنند، ما آنها را نمی‌خواهیم.»

نیمار در سال 2017 در انتقالی 222 میلیون یورویی بارسلونا را به مقصد پاری‌سن‌ژرمن ترک کرد. وی تاکنون در 132 بازی برای این تیم به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن 91 گل، 56 پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size