کریستیانو رونالدو همچنان محبوب‌ترین بازیکن فوتبال جهان است

رونالدو برای چهارمین سال متوالی عنوان محبوب‌ترین بازیکن فوتبال جهان در اینترنت ملی چین را به خود اختصاص داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

یک رسانه چینی در گزارشی ظهر پنج‌شنبه، 17 فوریه فاش کرد که کریستیانو رونالدو، ابر‌ستاره پرتغالی فوتبال جهان برای چهارمین سال متوالی جایگاه خود را به‌عنوان محبوب‌ترین بازیکن فوتبال در اینترنت ملی چین را حفظ کرده است.

در بند یازدهم گزارش «Red Card» از آژانس الکترونیکی ورزشی «مایلمان»، نشان‌ می‌دهد که افزایش چشم‌گیر کاربران دنبال‌کننده‌ رونالدو در فضای مجازی در چین در شرایطی است که همه‌گیری ویروس کرونا باعث ممنوعیت سفر شهروندان این کشور شده است.

در همین راستا، تیم بارسلونا نیز به‌عنوان محبوب‌ترین باشگاه فوتبال در اینترنت ملی چین برگزیده شد.

گفتنی است، لیگ برتر انگلیس، برای چهارمین سال متوالی جایگاه خود را به عنوان محبوب‌ترین رقابت‌ها در بین تمام لیگ‌های معتبر اروپایی حفظ کرد.

تیم فوتبال چلسی در رده دوم فهرست پرطرفدارترین باشگاه‌های اروپایی قرار گرفت و منچستریونایتد نیز پس از بازگشت دوباره رونالدو به «شیاطین سرخ» از رتبه ششم به سوم این لیست صعود کرد.

در روز‌های گذشته، کریستیانو رونالدو، ملی‌پوش پرتغالی باشگاه منچستریونایتد تنها یک روز پس از گرفتن جشن 37 سالگی خود به رکورد 400 میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام رسید.

دارنده پنج توپ طلای فوتبال جهان، نخستین کسی است که از مرز +400 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام عبور می کند. کایلی جنر، مدل و بازیگر آمریکایی با 308 میلیون و لیونل مسی با 306 میلیون دنبال‌کننده در رتبه‌های بعدی هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید