کیلیان امباپه در پاریس خو‌شحال است و به رئال مادرید فکر نمی‌کند

در روز‌های گذشته خبرگزاری‌های مختلفی از انتقال امباپه به رئال مادرید خبر داده‌ بودند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کیلیان امباپه، فوق ستاره فوتبال جهان تایید کرد که در بحبوحه گمانه‌زنی‌های مداوم در مورد انتقال قریب‌الوقوع او به رئال مادرید، تاکنون تصمیمی برای ترک پاری‌سن‌ژرمن نگرفته است.

پاری‌سن‌ژرمن، شامگاه سه‌شنبه، 15 فوریه موفق شد با تک گل کیلیان امباپه، رئال مادرید را در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شکست دهد.
گفتنی است که امباپه با پاریسی‌ها تا پایان فصل جاری قرارداد دارد و سپس به بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد.

امباپه پس از به ثمر رساندن تک گل پاریسی‌ها در وقت‌های تلف‌شده به کانال تلویزیونی «مووی‌ستار» گفت: «من هنوز برای آینده‌ام تصمیمی نگرفته‌ام. من برای پاری‌سن‌ژرمن بازی می‌کنم که یکی از بهترین باشگاه‌های فوتبال جهان است.»

گل پیروزی‌بخش امباپه باعث شد تا هواداران پی‌اس‌جی برتری تیم‌شان را جشن بگیرند و در این میانه از این فوق ستاره جهان فوتبال درباره میزان تاثیرگذاری این گل بر تصمیم‌گیری او برای آینده‌اش پرسیده شد.

امباپه که با تیم ملی فرانسه قهرمان جام جهانی 2018 روسیه شد، پاسخ داد: «نه، هنوز تصمیم نگرفتم. من تمام تلاشم را می‌کنم و سپس خواهیم دید که فصل بعد چه اتفاقی می‌افتد.»

گفتنی است، رئال مادرید در ماه اوت سال گذشته (2021) تمام تلاش خود را برای خرید امباپه به کار گرفت و حتی در روز پایانی نقل‌ و انتقالات پیشنهاد 180 میلیون یورویی نیز ارائه کرد ولی سران پاریسی‌ها تصمیم گرفتند تا این بازیکن فرانسوی را در ترکیب خود حفظ کند.

در روز‌های گذشته، نشریه آلمانی «بیلد» در گزارشی‌ اختصاصی فاش کرد که کیلیان امباپه، ملی‌پوش فرانسوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با رئال مادرید برای انتقال در تابستان سال جاری به این تیم به توافق رسیده است، زیرا این بازیکن چندین پیشنهاد تمدید قرارداد پاریسی‌ها را رد کرده است.

امباپه در جواب این سوال که چگونه می‌توان صحبت‌ها و شائبه‌های انتقال او به رئال مادرید را نادیده گرفت، به «کانال پلاس» گفت: «با فوتبال بازی‌کردن آسان خواهد بود.»

وی افزود: «ما سوالات بسیاری می‌پرسیم. ما خیلی چیزها را می‌گوییم. ما در مورد دو باشگاه بزرگ رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن صحبت می‌کنیم.»

وی در پایان افزود: «من بازیکن پاری‌سن‌ژرمن هستم و از این بابت خوش‌حال هستم.»

امباپه در فصل جاری، آمار 22 گل‌زده و 16 پاس‌گل را در 30 بازی برای پاریسی‌ها از خود برجای گذاشته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید