یورگن کلوپ: «محمد صلاح» و «سادیو مانه» هرگز به مشروبات الکلی لب نمی‌زنند

کلوپ همچنین در نشست خبری خود پیش از تقابل با اینتر میلان در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت که این دو ستاره بلافاصله پس از اتمام جام ملت‌های آفریقا به اردوی «قرمز‌های آنفیلد» ملحق شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یورگن کلوپ، سرمربی 54 ساله آلمانی لیورپول با ستایش محمد صلاح و سادیو مانه، از عدم نوشیدن مشروبات الکلی توسط این بازیکنان خبر داد.

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی باشگاه فوتبال لیورپول عصر سه‌شنبه، 15 فوریه تایید کرد که نخوردن مشروبات الکلی توسط محمد صلاح و سادیو مانه، فوق ستاره‌های «قرمز‌های آنفیلد» به بهبودی سریع آن‌ها از مصدومیت‌ها کمک کرده است.

کلوپ همچنین افزود که این دو بازیکن بلافاصله پس از اتمام جام ملت‌های آفریقا که با قهرمانی سنگال به اتمام رسید، به اردوی لیورپولی‌ها ملحق شدند.

گفتنی است، دیدار نهایی جام ملت‌های 2022 آفریقا بین دو تیم سنگال و مصر برگزار شد که در پایان، یاران سادیو مانه، پس از تساوی بدون گل در وقت معمول و اضافه در ضربات پنالتی موفق شدند یاران محمد صلاح را شکست دهند و به نخستین عنوان قهرمانی خود در این رقابت‌ها دست یابند.

کلوپ در جریان نشست خبری خود پیش از دیدار با اینتر میلان اظهار داشت: «صلاح و مانه به هیچ‌وجه مشروبات الکلی نمی‌نوشند و این امر به آن‌ها برای ریکاوری سریع از مصدومیت‌ها کمک می‌کند. این دو ستاره بلافاصله پس از اتمام جام ملت‌های 2022 آفریقا به اردوی لیورپول بازگشتند.»

وی افزود: «این وضعیت ایده‌آلی است و به داشتن گزینه‌ها و راه‌حل‌ها برای مشکلات مختلف کمک می‌کند. ما به بازیکنانی نیاز داریم که برای این مسابقه کاملا آماده باشند، اما مهم‌ترین چیز این است که می‌توانیم پنج تعویض در هر مسابقه انجام دهیم.»

قرمز‌های آنفیلد خود را آماده بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینتر در ورزشگاه «جوزپه‌مه‌آتزا» شهر میلان می‌کنند.

محمد صلاح و سادیو مانه، فوق ستاره‌های لیورپول در جریان پیروزی 1 بر صفر این تیم مقابل برنلی در چارچوب لیگ برتر فوتبال انگلستان در ترکیب اصلی حضور داشتند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید