رالف رانگنیک از رونالدو و یارانش خواست از فرصت‌های گلزنی بهتر استفاده کنند

بازیکنان منچستر یونایتد به‌دلیل عدم استفاده از فرصت‌ها و موقعیت‌های پیش آمده برای گلزنی، هفته ناامیدکننده را پشت سر گذاشته بودند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

رالف رانگنیک، سرمربی موقت باشگاه منچستر یونایتد از کریستیانو رونالدو، فوق ستاره فوتبال جهان و هم‌تیمی‌های او در خط حمله خواسته است که پس از یک هفته ناامیدکننده و عدم گلزنی، از موقعیت‌های خود بیشتر استفاده کنند.
«شیاطین سرخ» که‌ در هفته‌های گذشته عملکرد پر فراز و نشیبی را از خود به‌ثبت رسانده‌اند، با وجود ستارگانی در خط حمله خود مقابل «میدلزبورو» در جام حذفی و «برنلی» در لیگ برتر انگلیس، تنها موفق شدند دو گل به ثمر رساندند.
اکنون رالف رانگنیک، سرمربی 63 ساله منچستر یونایتد از مهاجمان تیم خود به‌خصوص «رونالدو» خواسته تا در درون محوطه جریمه دقت بیشتری به‌خرج داده و از موقعیت‌های‌ گلزنی استفاده بهتری کنند.

گفتنی است، قرمز‌های شهر منچستر، شامگاه جمعه، 4 فوریه مقابل میدلزبورو در ورزشگاه «اولدترافورد» پس از تساوی 1 بر یک در وقت‌های معمول و اضافی، در ضربات پنالتی شکست خوردند و از صعود به مرحله پنجم رقابت‌های «FA CUP» باز ماندند.
رالف رانگنیک در این مورد در نشست خبری قبل از رویارویی به با ساوتهمپتون عنوان کرد:‌«ما در دو بازی اخیر به اندازه کافی موقعیت ایجاد می‌کنیم اما به اندازه کافی گل نمی‌زنیم. این فقط مشکل رونالدو (اشاره به عدم گلزنی کریس در 5 بازی آخر) نیست، بلکه همه بازیکنان خط حمله است. اگر به فرصت‌هایی که ایجاد می‌کنیم نگاه کنید، این چیزی است که باید در چند هفته آینده بهتر شود. از همه می‌خواهم با دقت بیشتر کار و از موقعیت‌ها استفاده کنند.»
وی افزود: می‌دانم که برای تغییر این روند مدتی طول خواهد کشید. برای کسب بهترین نتایج در فوتبال، باید از موقعیت‌های خود بهترین بهره را بُرد. این تنها چیزی بود که بازیکنان تیم در دو بازی آخر از خود نشان نداند.»
رانگنیک 63 ساله در پایان خاطرنشان کرد: «از نظر عمل‌کرد و نتایج در حال پیشرفت هستیم. سطح تیم روز به روز بهتر می‌شود و خود بازیکنان نیز متوجه پیشرفت فوق‌العاده خود به خصوص در کنترل روند بازی در طول مسابقه شده‌اند.»
رانگنیک در حالی این درخواست را مطرح کرده که در بازی آخر برابر برنلی در «تارف مور»، کریستیانو رونالدو بهترین گل‌زن خود را که در فصل جاری موفق به زدن 14 گل با پیراهن یونایتد شده است، روی نیمکت نشانده بود و به عنوان یار تعویضی وی را به زمین فرستاد.
منچستر یونایتد با 39 امتیاز از 23 بازی در رده ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان قرار دارد.
گفتنی است، شیاطین سرخ ظهر شنبه، 12 فوریه در ورزشگاه «اولدترافورد» شهر منچستر در چارچوب هفته بیست‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلستان به مصاف ساثهمپتون خواهند رفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید