ارلینگ هالند جانشین کیلیان امباپه در پاری‌سن‌ژرمن خواهد شد

طبق گزارش نشریه «لکیپ»، مدیران باشگاه پی‌اس‌جی به‌دنبال جذب ارلینگ هالند در تابستان سال جاری خواهند بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

گزارش‌های مطبوعاتی در فرانسه حاکی از آن است که ارلینگ هالند، ملی‌پوش نروژی باشگاه فوتبال بروسیا دورتموند، گزینه مورد علاقه پاری‌سن‌ژرمن در صورت جدایی کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی این باشگاه در تابستان سال جاری خواهد بود.

نشریه فرانسوی «L'Equipe» عصر چهارشنبه، 9 فوریه فاش کرد که مذاکراتی بین ناصر الخلیفی، رییس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و مینو رایولا، ایجنت این بازیکن انجام شده است.

پی‌اس‌جی در حالی به این بازیکن علاقه نشان داده که بند فسخ او در تابستان آینده 75 میلیون یورو خواهد بود و اگر این بازیکن به پیوستن به پاريس موافقت کند، باشگاه فرانسوی می‌تواند با فروش چند بازیکن این مبلغ را تأمین کند و با هالند به‌راحتی قرارداد امضا کند.

هالند پس از بازی دورتموند مقابل فرایبورگ که در اواسط ماه ژانویه گذشته برگزار شده بود، نارضایتی خود را از درخواست ریاست باشگاه از وی برای روشن شدن آینده خویش، ابراز کرده بود.

گفتنی است، نشریه آلمانی «بیلد» در گزارشی‌ اختصاصی روز دوشنبه، 31 ژانویه فاش کرد که کیلیان امباپه، ملی‌پوش فرانسوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با رئال مادرید برای انتقال در تابستان سال جاری به این تیم به توافق رسیده است.

گفتنی است که امباپه با پاریسی‌ها تا پایان فصل جاری قرارداد دارد و سپس به بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد.

این نشریه همچنین نوشت که امباپه به صورت رایگان راهی رئال مادرید خواهد شد و قرار است 50 میلیون یورو (ناخالص) سالیانه حقوق دریافت کند.

به‌نظر می‌رسد که سران پاری‌سن‌ژرمن کم‌کم امید‌های خود برای تمدید قرارداد با امباپه را از دست داده‌اند و از حالا به فکر جذب ارلینگ هالند برای جایگزینی وی در خطه حمله خود هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید