جیمی کرگر: پنالتی نزدن محمد صلاح در فینال دیوانه‌کننده است

در این مسابقه قرار بود که محمد صلاح، پنجمین پنالتی «فراعنه» را بزند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

جیمی کرگر، کاپیتان و ستاره سابق باشگاه لیورپول از عدم مشارکت محمد صلاح در ضربات پنالتی دیدار دو تیم مصر- سنگال در چارچوب مسابقه نهایی جام ملت‌های آفریقا شوکه شده است.

کرگر، پنالتی نزدن صلاح در دیدار پایانی جام ملت‌های 2022 آفریقا را یک اشتباه «غیر قابل جبران» خواند و از تصمیم کادر فنی تیم ملی فوتبال مصر به‌شدت انتقاد کرد.

تیم ملی فوتبال سنگال، شامگاه یک‌شنبه، 6 فوریه با شکست مصر در ضربات سرنوشت‌ساز پنالتی، قهرمان جام ملت‌های 2022 آفریقا شد.

این دیدار با تساوی بدون گل در وقت معمول و اضافه به پایان رسید.

در این مسابقه که قرار بود محمد صلاح، کاپیتان تیم ملی فوتبال مصر پشت ضربه پنجم پنالتی قرار بگیرد، اما کار برای «فراعنه» پیش از ضربه آخر تمام شد و شاگردان کارلوس کی‌روش با نتیجه 4‌ بر دو شکست خوردند و سنگال برای نخستین بار فاتح جام ملت‌های آفریقا شد.

کرگر، در واکنش به این ماجرا در توییتر نوشت: «به‌همین دلیل است که بهترین پنالتی‌زن تیم نباید نفر پنجم باشد. پنالتی نزدن صلاح در فینال دیوانه‌کننده است. این اتفاق چند سال پیش، در بازی پرتغال مقابل اسپانیا برای کریستیانو رونالدو هم رخ داد.»

جیمی کرگر، 737 بار پیراهن باشگاه لیورپول را بر تن کرد و با 150 بازی، بیشترین بازی را برای لیورپول در مسابقات اروپایی انجام داده‌ است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید