مخالفت فدراسیون فوتبال برزیل با بازگشت زود‌هنگام ستارگان رئال مادرید

گفتنی است که تیم ملی فوتبال برزیل در نوامبر سال گذشته و با شکست 1 بر صفر کلمبیا جواز حضور در رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر را دریافت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سرپرست تیم ملی فوتبال برزیل با درخواست مدیران رئال مادرید مبنی بر بازگشت زودتر از موعد بازیکنان این تیم، مخالفت کرد.

مسئولان بلند‌پایه رئال مادرید امیدوار بودند که با قطعی شدن صعود تیم ملی برزیل به جام جهانی 2022 قطر، بتوانند چهار بازیکن ملی‌پوش خود را زودتر از موعد در اختیار داشته باشند، اما جونینیو پائولیستا، سرپرست تیم ملی برزیل، اعلام کرد که بازیکنانی که در اردوی این تیم حضور دارند، تا قبل از پایان وقفه بازی‌های ملی اجازه ترک این اردو را نخواهند داشت.

گفتنی است، تیم ملی فوتبال برزیل در نوامبر سال گذشته با شکست 1 بر صفر کلمبیا به جام جهانی 2022 قطر راه یافت و اکنون با 35 امتیاز صدرنشین رقابت‌های مقدماتی آمریکای جنوبی است.

سلسائو، شامگاه پنج‌شنبه، 27 ژانویهٔ ابتدا به مصاف اکوادور و سپس اول فوریه مقابل پاراگوئه به میدان خواهد رفت.

در حال حاضر کارلوس کاسمیرو، وینیسیوس جونیور، ادر میلیتائو و رودریگو گوئس چهار بازیکنی از رئال مادرید هستند که در اردوی تیم ملی برزیل حضور دارند.

گفتنی است، دو تیم رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو، شامگاه پنج‌شنبه، 3 فوریه در چارچوب مرحله یک‌چهارم پایانی جام حذفی اسپانیا در ورزشگاه «سن مامس» شهر سن سباستین به مصاف هم خواهند رفت.

با این حال، جونینیو پائولیستا، سرپرست تیم ملی فوتبال برزیل، تایید کرد که «حتی اگر این بازیکنان در دو بازی پیش‌رو حاضر نشوند، باید تا پایان وقفه دیدارهای ملی (2 فوریه) در اختیار تیم باشند.»

وی در مصاحبه‌ای با برنامه رادیویی اسپانیایی «ال لارگوئرو» افزود: «اجازه ترک اردو را به بازیکنان نمی‌دهیم، این بازیکنان باید تا پایان وقفه دیدارهای ملی «فیفا» در تاریخ دوم فوریه با ما باشند. عمل‌کرد آن‌ها در دیدار نخست مشخص می‌کند آیا در دیدار دوم هم به میدان خواهند رفت یا خیر.»

پائولیستا توضیح داد: «آن‌ها تا پایان اردو با ما خواهند ماند، از باشگاه‌های دیگر نیز چنین درخواست‌های مشابه‌ای را دریافت کرده‌ایم که به همه آن‌ها جواب رد داده‌ایم.»

وی در پایان اظهارات خود گفت: «این بازیکنان تنها چند روز در اختیار ما هستند. ما باید از این شرایط نهایت استفاده را ببریم، چون آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر آغاز شده است.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید