دوشان ولاهوویچ با یوونتوس به توافق شخصی رسید

ولاهوویچ در این فصل با به ثمر رساندن 17 گل، در حال حاضر آقای گل رقابت‌های «سری آ» است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دوشان ولاهوویچ، مهاجم جوان و گل‌زن فیورنتینا پس از توافق شخصی با یوونتوس، ترجیح می‌دهد در روزهای آینده به «بیانکونری» بپیوندد.

به نقل از نشریه ایتالیایی «لاگاتزتا دلو اسپورت»، دوشان ولاهوویچ، مهاجم گل‌زن 21 ساله صربستانی، با یوونتوس برای انتقال در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به توافق شخصی دست یافته، اما فیورنتینا تا زمانی که 70 میلیون یورو دریافت نکند، به این بازیکن اجازه جدایی نخواهد داد.

به‌‌نظر می‌رسد که یوونتوس با آرسنال برای جذب آقای گل «سری‌ آ» رقابت خواهد کرد.

«لاگاتزتا دلو اسپورت» نوشته که این ملی‌پوش صربستانی، قرمز‌های لندن را از گزینه‌های مدنظر خود کنار گذاشته و اکنون آماده پیوستن به یوونتوس است.

گفتنی است، هفته پیش بیانکونری برای به خدمت‌گیری ولاهوویچ، پیشنهادی به ارزش 35 میلیون یورو به علاوه دیان کولوسفسکی را به فیورنتینا پیشنهاد داد، اما تیم شهر فلورانس مدعی شد هیچ پیشنهادی از یووه به دست‌شان نرسیده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که باشگاه فیورنتینا نمی‌خواهد هیچ بازیکنی را برای واگذاری مهاجم خود وارد معامله کند و قیمت ولاهوویچ را نزدیک به 70 میلیون یورو تعیین کرده است.

گاتزتا مدعی است، ولاهوویچ فقط یوونتوس را می‌خواهد و «بیانکونری» با ارائه پیشنهاد دستمزد سالانه 7 میلیون یورویی، با این گل‌زن صرب به توافق شخصی رسیده است.

این مهاجم صربستانی تنها با 21 سال، با به ثمر رساندن 17 گل، برترین گل‌زن فصل جاری رقابت‌های «سری آ» ایتالیا است. او در سال 2021، موفق به ثمر رساندن 33 گل شده، که از این حیث با رکورد کریستیانو رونالدو که با یوونتوس در سال 2020 به دست آورده بود، برابری کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید