بارسلونا خواهان جدا شدن فوری «عثمان دمبله» شد

دمبله در سال 2017 دورتموند را به مقصد بارسلونا ترک کرده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

متئو آلمانی، مدیر ورزشی بارسلونا اعلام کرد که عثمان دمبله، مهاجم فرانسوی این باشگاه، باید فوراً از جمع آبی‌اناری‌ها جدا شود.

باشگاه بارسلونا، پنج‌شنبه، 20 ژانویه، از عثمان دمبله، مهاجم فرانسوی خود، درخواست کرد تا در اسرع وقت باشگاه را ترک کند، زیرا او تصمیم گرفته پیشنهاد تمدید قرارداد جدید آبی‌اناری‌ها را رد کند.

مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا همچنین اعلام کرد که «این باشگاه به عثمان دمبله خبر داده تا هر چه سریع‌تر از این تیم جدا شود.»

او افزود: «چندین ماه است که با دمبله بر سر عقد قرارداد جدید در حال گفت‌وگو هستیم و پیشنهادهای بسیاری را به او ارائه دادیم، اما جوابی را دریافت نکردیم. ما دقیقاً می‌دانیم که دمبله قصد ادامه همکاری با باشگاه را ندارد و از او خواستیم که هرچه سریع‌تر جدا شود.»

از سویی ژاوی هرناندز، سرمربی باشگاه بارسلونا، فهرست بازیکنان مدنظر خود برای دیدار برابر اتلتیک بیلبائو در چارچوب رقابت‌های مرحله یک‌هشتم جام حذفی را اعلام کرده و اثری از عثمان دمبله در این فهرست به چشم نمی‌خورد.

مدیر ورزشی بارسلونا در پایان خاطرنشان کرد: «ما می‌خواهیم بازیکنان متعهد را در تیم نگه داریم و دمبله دقیقا برعکس است و به همین دلیل ژاوی تصمیم گرفت او را از لیست دیدار اتلتیک خارج کند» و «انتظار داریم تا قبل از 31 ژانویه او بارسا را ترک کند.»

گفتنی است، عثمان دمبله، در تابستان 2017 دورتموند را با مبلغی 105 میلیون یورویی به مقصد بارسلونا ترک کرد و به سومین خرید گران قیمت این باشگاه تبدیل شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید