«NBA»؛ پیروزی بزرگ میلواکی باکس بر گلدن استیت

یازدهمین پیروزی متوالی ممفیس گریزلیز با شکست تیمبروولوز رقم خورد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم‌های بسکتبال وریرز و بروکلین نتس در ادامه دیدارهای خود در لیگ NBA مقابل حریفان، تن به شکست دادند و تیم ممفیس گریزلیز که این روزها عمل‌کرد فوق‌العاده‌ای را از خود برجای گذاشته، به یازدهمین پیروزی متوالی خود دست یافت.

تیم گلدن استیت وریرز، صبح جمعه، 14 ژانویه، در چهل‌ویکمین دیدار خود در فصل جاری لیگ اتحادیه ملی بسکتبال، در سالن «فیسری فورم» شهر میلواکی میهمان باکس بود و با ارائه عملکردی ضعیف، 118-99 شکست خورد.

یانیس آنتتوکمپو، ستاره یونانی تیم میلواکی، 30 امتیاز، 12 ریباند، 11 پاس گل و 3 دفاع برای این به‌همراه داشت.

این سومین «تریپل دابل» یانیس در فصل جاری بود که به بیست‌وهفتمین پیروزی باکسی‌ها منجر شد.

استفن کری، با کسب 12 امتیاز عمل‌کرد ضعیفی را از خود برجای گذاشت و کلی تامپسون، که به تازگی از بند مصدومیت سه ساله‌ی خود رهایی پیدا کرده، برای وریرز 11 امتیاز کسب کرد.

در دیگر بازی امروز که در حضور 16 هزار و 964 تماشاگر سالن «بارکلی سنتر» شهر بروکلین برگزار شد، بروکلین در شب استراحت کوین دورانت و کایری اروینگ که به دلیل عدم دریافت واکسن اجازه بازی در نیویورک را ندارد، مقابل اوکلاهماسیتی با نتیجه 130 بر 109 تن به شکست داد.

شای الکساندر با کسب 33 امتیاز، 10 ریباند و 9 پاس گل نقش به‌سزایی را در پیروزی ثاندری‌ها داشت.

جیمز هاردن نیز، 26 امتیاز، 7 ریباند، 9 پاس گل و 3 دفاع برای نتس به‌ثبت رساند، اما نتوانست مانع از پانزدهمین شکست بروکلینی‌ها در لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا شود.

ممفیس گریزلیز هم در ادامه عمل‌کرد درخشان خود با غلبه بر مینه‌سوتا تیمبروولوز، به یازدهمین پیروزی متوالی خود در فصل جاری «NBA» رسید.

دزموند بانه، جیرن جکسون، جا مورانت به‌ترتیب 21، 20 و 16 امتیاز برای ممفیس گریزلیز کسب کردند.

در پایان بازی‌های بامداد و صبح امروز، فینیکس سانز با 30 برد و تنها 9 باخت در صدر جدول کنفرانس غرب ایستاده و شیکاگو بولز با 27 پیروزی و 12 شکست، صدرنشین کنفرانس شرق است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید