بازگشت لوکاکو به تمرینات چلسی پس از عذرخواهی از هواداران

لوکاکو: تمام تلاشم را می‌کنم که تا دوباره اعتمادتان را جلب کنم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

روملو لوکاکو، ستاره خط هجومی باشگاه چلسی، پس از عذرخواهی از هواداران و با اجازه توماس توخل، سرمربی این تیم، به تمرینات «آبی‌های لندن» بازگشت.

پس از تنش‌ها‌ی به وجود آمده بین روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی‌تبار باشگاه چلسی و توماس توخل، سرمربی آلمانی این تیم که به خط خوردن نام این بازیکن از دیدار با لیورپول منجر شد، اکنون با عذرخواهی این مهاجم 28 ساله از هواداران، سرمربی و سایر بازیکنان «آبی‌های لندن»، به تمرینات این تیم بازگشت.

پس از انتشار گفت‌وگوی لوکاکو با شبکه تلویزیونی ایتالیایی «اسکای» و صحبت‌های او مبنی بر نارضایتی از حضور در چلسی و علاقه‌اش مبنی بر بازگشت به اینتر میلان، بسیاری معتقدند، حرف‌هایی که لوکاکو به زبان آورد به دور از حرفه‌ای‌گری بود و تعهد این بازیکن نسبت به چلسی را زیر سوال بُرد.

توماس توخل، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با تاتنهام در چارچوب مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام اتحادیه فوتبال باشگاه‌های انگلستان، در مورد صحبت‌های اخیر لوکاکو، گفت که «این بازیکن عذرخواهی کرده و در دیدار با تاتنهام در دسترس خواهد بود.»

در متن پوزش‌خواهی لوکاکو خطاب به هواداران چلسی آمده است: «بابت دل‌خوری پیش آمده متاسفم. شما از پیوند من با این باشگاه از سنین نوجوانی اطلاع دارید. ناراحتی شما را درک می‌کنم. طبیعتاً جلب کردن اعتماد دوباره شما وظیفه من است و من هر روز در زمین تمرین و در بازی‌ها تمام تلاشم را خواهم کرد تا تعهدم را نشان بدهم و به برنده شدن تیم در مسابقات کمک کنم.»

او ادامه داد: «همان طور که می‌دانید از سرمربی عذرخواهی کردم و این را به هم‌تیمی‌هایم و مدیران باشگاه هم گفتم چون فکر می‌کنم زمان درستی (برای بیان آن حرف‌ ها) نبود.»
روملو لوکاکو در پایان سخنان خود، خاطرنشان کرد: «من می‌خواهم از این مسئله عبور کنم، از برنده شدن‌مان در بازی‌ها اطمینان حاصل کنم و بهترین عملکرد ممکن را برای تیم داشته باشم.»

لوکاکو، مهاجم «آبی‌های لندن» که تا سال 2024 با اینترمیلان قرارداد داشت، در تابستان سال گذشته، با امضای قراردادی پنج ساله به ارزش 115 میلیون یورو، به چلسی تیم سابق خود بازگشت.

او در فصل جاری 18 بازی برای چلسی در رقابت‌های مختلف به میدان رفته که موفق به ثبت 7 گل و 2 پاس گل شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید