NBA؛ ‌لیکرز با درخشش «وستبروک» و «دیویس» پیستونز را شکست داد

بازگشت پر قدرت مردان «فرانک ووگل» با چاشنی درگیری و اخراج «لبران جیمز»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

تیم بسکتبال «لس آنجلس لیکرز» موفق شد، در چارچوب رقابت‌های لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، مقابل «دیترویت پیستونز» به پیروزی برسد.

دو تیم‌ لیکرز و دیترویت، بامداد دوشنبه، 22 نوامبر، در سالن سرپوشیده «لیتل سیزرز آرنا» شهر پیستونز مقابل هم صف‌آرایی کردند که در پایان این مسابقه، تیم بسکتبال لیکرز موفق شد با نتیجه 121-116 دیترویت را شکست دهد.

درخشش «راسل وستبروک» و «آنتونی دیویس» غول‌های لیکرزی‌ها نقش به‌سزایی را در بازگشت قدرتمندانه شاگردان «فرانک ووگل» در این مسابقه داشت.

وستبروک، 26 امتیاز، 10 پاس منجر به گل و 9 ریباند برای «لیکرز» کسب کرد و برترین بازیکن این دیدار لقب گرفت.

آنتونی دیویس نیز 30 امتیاز، 10 رییاند و شش پاس گل برای تیم میهمان به ثبت رساند.

در اوایل کوارتر سوم، لبران جیمز، فوق ستاره لیکرز، که به تازگی از مصدمیت برگشته بود، هنگام ریباند یک پرتاب آزاد، با آرنج ضربه‌ای به صورت آیزایا استیوارت، سنتر تیم دیترویت پیستونز زد که باعث خونریزی صورت او و در نهایت درگیری و جنجال بین بازیکنان دو تیم شد، که در نهایت، هر دو بازیکن در ادامه از بازی اخراج شدند.

گلدن استیت واریرز هم در سالن سرپوشیده «چیس سنتر» شهر اوکلند در ديداری جذاب و تماشایی 119-104 موفق شد رپترز را مغلوب کند.

«جردن پول»، ستاره گلدن استیت، در اين مسابقه با کسب 33 امتياز، چهار پاس گل و چهار ریباند، به عنوان بهترین و پر امتيازآورترین بازيکن ميدان شناخته شد.

«اندرو ویگنز»، نیز موفق شد در این مسابقه 32 امتیاز، شش رییاند و سه پاس منجر به گل برای «واریرزی‌ها» به ثبت برساند.

لس‌آنجلس کلیپرز نیز در بازی صبح روز دوشنبه خود دالاس موریکس را با نتیجه 97-91 شکست داد.

پاول جورج، ستاره «کلیرزی‌ها» در این دیدار 29 امتیاز و شش پاس منجر به گل به ثبت رساند.

گفتنی است، لوکا دانچیچ، ستاره اهل اسلوونی تیم دالاس در این دیدار غایب بود.

در بازی دیگری که در فینکس برگزار شد، تیم «سانز» با 22 امتیاز کامرون جوهانسون و 21 امتیاز و هشت ریباند «دی‌آندره آیتون» مقابل دنور ناگتس با نتیجه 126-97 پیروز شد.

در آخرین دیدار بامداد و صبح دوشنبه، تیم شیکاگو بولز در هفدهمین بازی خود در فصل جاری لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، به مصاف نیویورک نیکس رفت و با نتیجه 109 بر 103 به برتری رسید.

در پایان بازی‌های امروز، گلدن استیت با 15 برد و تنها 2 باخت در صدر جدول کنفرانس غرب ایستاده است و شیکاگو بولز با 12 پیروزی و 5 شکست، صدرنشین کنفرانس شرق است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size