محمد صلاح پیراهن بازی با یونایتد را برای انجمن‌ حمایت از حیوانات به حراج می‌گذارد

صلاح در بازی لیورپول با مچستریونایتد هتریک تاریخی برای تیمش به ثمر رساند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

محمد صلاح، ستاره مصری فوتبال جهان، پیراهنی را که در دیدار منچستریونایتد و لیورپول به تن کرده بود، به حراج می‌گذارد و عواید آن را به انجمن‌های حمایت از حیوانات در کشور مصر واگذار خواهد کرد.

ستاره آماده این روزهای فوتبال جهان، جمعه 19 نوامبر در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «توییتر»، نوشت: «محبت و مهربانی با حیوانات وظیفه هر انسانی است. پیراهنی که در دیدار با منچستر یونایتد، در تاریخ 23 اکتبر 2021، به تن کرده بودم را به مزایده خواهم گذاشت و کلیه درآمد حاصل از فروش آن را برای کمک به انجمن‌های حمایت از حیوانات در کشور مصر، اهدا خواهم کرد»

وی در پایان افزود: «به‌زودی تمام جزئیات و تاریخ حراج را به شما خواهم گفت.»

محمد صلاح، فرعون 29 ساله مصری، با این پیراهن موفق شد، «هتریک» به یاد ماندنی و فراموش‌نشدنی را در مقابل منچستریونایتد به ثبت برساند.

صلاح، به نخستین بازیگن تاریخ لیگ برتر فوتبال انگلستان تبدیل شد که در ورزشگاه «اولدترافورد» هتریک می‌کند.

همچنین ستاره مصری «قرمز‌های آنفیلد»، به اولین بازیکن تاریخ این باشگاه تبدیل شد که در سه بازی متوالی خارج از خانه در مقابل «شیاطین سرخ» گلزنی می‌کند.

اتحادیه فوتبال انگلستان اخیرا محمد صلاح، فوق‌ستاره مصری باشگاه لیورپول را به‌‌عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر لیگ برتر این کشور انتخاب کرد.

این چهارمین باری است که «مو صلاح» توانسته به‌‌عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلستان انتخاب شود.


صلاح، در ماه مارس 2018، برای نخستین بار به عنوان برترین بازیکن لیگ جزیره برگزیده شده بود.

ژاوی هرناندز، سرمربی جدید «آبی‌اناری‌ها»، در بدو ورود خود به این باشگاه، از مدیران بارسلونا درخواست کرده، محمد صلاح را به هر قیمتی به خدمت بگیرند.

گفتنی است که قرارداد صلاح در سال 2023 با لیورپول به اتمام می‌رسد و به‌رغم شایعات فراوان هنوز توافقی برای تمدید قرارداد او صورت نگرفته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید