دنی آلوز «با پای برهنه» در مراسم معارفه بارسلونا حضور یافت

گفتنی است، آلوز در بین سال‌های 2008 تا 2016 برای «آبی‌اناری‌ها» به میدان رفته بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دنی آلوز، مدافع برزیلی باشگاه بارسلونا، عصر چهارشنبه، 17 نوامبر، با پای برهنه در ورزشگاه «نیوکمپ» حاضر شد و برای دومین بار در دوران حرفه‌ای خود مورد استقبال هواداران بارسلونا قرار گرفت.

این مدافع راست 38 ساله که در مراسم معارفه خود کت و شلوار به تن داشت، قرارداد خود را تا پایان فصل 22-2021 امضا کرد و توسط خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا به هواداران «بلوگرانا» معرفی شد.

دنی آلوز
دنی آلوز
Advertisement

دنی آلوز، در کنفرانس خبری خود عنوان کرد: «من از زمانی که بارسا‌ را ترک کردم خوشتیپ‌تر هستم. اکنون دوباره به خانه خودم برگشتم. اگر آخرین باری که این میکروفون را در دست گرفتم را به خاطر می‌آورید، به این معنی است که نمی‌دانم رویای من چه زمانی به پایان می‌رسد، اما من دوباره اینجا هستم. شما هواداران به من احساس خاص بودن را می‌دهید. این چیزی است که هرگز تغییر نخواهد کرد. زنده باد بارسلونا، زنده باد کاتالونیا!»

این ستاره برزیلی که در دومین دوره حضور خود در بارسلونا، پیراهن شماره 8 را به تن خواهد کرد، دليل این افدام را این‌گونه بیان کرد: «همه باید بزرگان را تا زمانی که در بین ما هستند گرامی بدارند. بنابراین برای قدردانی از آندرس اینیستا و هریستو استویچکوف، پیراهن شماره 8 را انتخاب کردم.»

آلوز، ستاره پیشین باشگاه بارسلونا، در بین سال‌های 2008 تا 2016 برای «آبی‌اناری‌ها» به میدان رفته بود.

از مهم‌ترین دست‌آوردهای این ستاره برزیلی به همراه بارسلونا می‌توان به 6 قهرمانی لالیگا، 3 قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و 3 قهرمانی جام باشگاه‌های جهان اشاره کرد.

او که در اوايل هفته جارى، تست‌های پزشکی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته، تا ژانویه آینده(2022) نمی‌تواند بارسلونا را همراهی کند، اما این هفته تمرینات خود را با هم‌تیمی‌هایش آغاز خواهد کرد.

بارسلونا با 11 امتیاز کم‌تر از رئال سوسیداد صدرنشین و 10 امتیاز کم‌تر از رئال مادرید، رده دومی، در جایگاه نهم رقابت‌های «لالیگا»ی اسپانیا قرار دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید