تیم بانوان شهرداری سیرجان نایب قهرمان جام باشگاه‌های غرب آسیا شد

تیم‌های بنیادکار ازبکستان و گوکولام کرالا هند به ترتیب در جایگاه‌های سوم و چهارم قرار گرفتند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم فوتبال بانوان «شهرداری سیرجان» در نخستین تجربه حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا به نایب قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.

دیدار نهایی دومین دوره آزمایشی لیگ قهرمانان بانوان غرب آسیا، شامگاه شنبه، 13 نوامبر 2021، بین دو تیم زنان «شهرداری سیرجان» و «عمان کلاب اردن» برگزار شد که در نهایت بانوان اردنی با برتری 2 بر يک جام قهرمانی را بالای سر بردند.

Advertisement

شهرداری سیرجان نیمه اول این دیدار را با نتیجه یک بر صفر واگذار کرد و تک گل نماینده اردن از روی ضربه پنالتی توسط «ميساء جباره» به ثمر رسید. عمان در دقیقه 82 توسط «شهناز جبرين» برای بار دوم دروازه سیرجان را باز کرد.
«افسانه چترنور» نیز تک گل نماینده ایران را در دقیقه ششم وقت‌های تلف شده به ثمر رساند.
تیم اردن با این پیروزی به همراه شهرداری سیرجان شش امتیازی شد اما با توجه به شکست رقیب مستقیم خود، عنوان قهرمانی دومین دوره آزمایشی لیگ قهرمانان بانوان آسیا را از آن خود کرد.
شاگردان مریم جهان نجاتی، در نخستین بازی خود با نتیجه 2 بر یک مقابل بنیادکار ازبکستان به پیروزی رسیدند و در بازی دوم با نتیجه 3 بر صفر گوکولام کرالا هند را شکست دادند.
در حالی که احتمال می‌رفت دختران شهرداری سیرجان با کسب پیروزی یا حداقل تساوی به مقام قهرمانی این مسابقات برسند، اما این تیم در دیدار پایانی با نتیجه 2 بر یک مقابل میزبان این رقابت‌ها شکست خورده و از کسب جام قهرمانی باز ماندند.
گفتنی است که نماینده ازبکستان و هند هم با 3 امتیاز در رتبه‌های سوم و چهارم قرار گرفتند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید