بازیکن رئال مادرید برای باشگاه بارسلونا آرزوی موفقیت کرد

دنی کارواخال: ما به همه رقبای خود احترام می‌گذاریم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دنی کارواخال، مدافع راست اسپانیایی باشگاه رئال مادرید، ضمن آرزوی موفقیت برای ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا در سمت جدید خود، تاکید کرد که تیم کاتالانی می‌تواند از نامزدهای کسب عنوان قهرمانی در «لالیگا»ی اسپانیا در این فصل باشد.

بارسلونا با 11 امتیاز کم‌تر از رئال سوسیداد، صدرنشین و 10 امتیاز کم‌تر از رئال مادرید، رده دومی، در جایگاه نهم رقابت‌های «لالیگا»ی اسپانیا قرار دارد.

تنها چند روز پس اخراج رونالد کومان از سمت سرمربی‌گری بارسلونا، مدیران باشگاه بارسلونا تصمیم گرفتند، ظهر جمعه 5 نوامبر، سکان هدایت نیمکت «آبی‌اناری‌ها» را به ژاوی هرناندز واگذار کنند.

گفتنی است که ژاوی هرناندز، پس از وقفه بازی‌های ملی(فیفادی) ‌پیش‌ رو، برای نخستین بار هدایت «آبی‌اناری‌ها» را برعهده خواهد گرفت.

بسیاری از کارشناسان و دنبال‌کنندگان فوتبال اسپانیا با وجود وضعیت اسفناک این روز‌های بارسلونا، انتظار حداقل کسب نتایج امیدوارکننده در لالیگا را از ژاوی هرناندز دارند، اما دنی کارواخال، باشگاه بارسلونا را یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لالیگا اسپانیا می‌داند.

کارواخال، در مصاحبه‌ای با نشریه اسپانیایی «مارکا»، عنوان کرد: «ما به همه رقبای خود احترام می‌گذاریم. از دیدن وضعیت این روز‌های بارسلونا شگفت‌زده شده‌ایم، اما هیچکس نمی‌تواند آن‌ها را از کسب عناوین محروم کند. احترام متقابل اصلی ضروری است. همه تیم‌ها لحظات خوب و بد را تجربه خواهند کرد، اما به زودی همه چیز تغییر می‌کند.»

او افزود: «خوب است که ژاوی به لالیگا بازگشته است. او بازیکن بسیار مهمی در بارسلونا و لالیگا بوده است. برای او آرزوی موفقیت در تمامی رقابت‌ها را دارم. حتی اگر او رقیب ما باشد، نباید برای کسی آرزوی بدی کنیم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size