نایب قهرمانی ساحلی‌بازان ایرانی در جام بین‌‌قاره‌ای 2021 امارات

شاگردان عباس هاشم‌پور با نتیجه 3 بر 2 از روس‌ها شکست خوردند و به نایب قهرمانی این رقابت‌ها رضایت دادند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در آخرین روز از رقابت‌های جام بین قاره‌ای 2021 امارات، دو تیم ملی فوتبال ساحلی ایران و روسيه در فينال اين مسابقات به مصاف هم رفتند که در پایان، روس‌ها با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسیدند و برای چهارمین بار عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

ساحلی‌بازان ایران که با دو پیروزی مقابل پاراگوئه و ژاپن و شکست مقابل روسیه به‌عنوان تیم دوم راهی نیمه نهایی شده بودند، پس از برتری برابر سنگال راهی دیدار نهایی شده و در فینال به مصاف روسیه رفتند که با نایب قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.

شاگردان عباس هاشم‌پور که برای جبران نتیجه مرحله گروهی و کسب چهارمین قهرمانی جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی پا به میدان گذاشتند، باز هم مقابل قهرمان جهان شكست خوردند و به نایب قهرمانی این رقابت‌ها رضایت دادند.

در دیگر دیدارهای امروز، پاراگوئه و امارات میزبان برای کسب رتبه هفتم و هشتمی به مصاف هم رفته بودند که نماینده آمريكای جنوبی با نتیجه پر گل 8 بر سه به پیروزی رسید.

در دیدار پنجم ششمی، ژاپن با نتیجه 5 بر 4 اسپانیا را شکست داد و رتبه پنجم را از آن خود کرد. همچنین در دیدار رده‌بندی، سنگال که موفق شده بود پرتغال را با نتیجه 7 بر 4 در مرحله گروهی شکست دهد، با تکرار همین نتیجه به مقام سوم رسید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید