لیگ قهرمانان اروپا؛ غلبه رئال مادرید بر شاختار دونتسک در شب تاریخ‌سازی بنزما

گل‌های هزار و هزار و یک تیم رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا را کریم بنزما به ثمر رساند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در دومین شب از هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل 22-2021، دو تیم رئال مادرید و شاختار دونتسک اوکراین از گروه D این رقابت‌ها در ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» شهر مادرید مقابل هم صف‌آرایی کردند که در نهایت این دیدار با پیروزی دشوار 2 بر یک «کهکشانی‌ها» به پایان رسید.

در این دیدار جذاب و البته پر برخورد، که عصر روز چهارشنبه، 3 نوامبر، برگزار شد ابتدا کریم بنزما در دقیقه 14 برای مادریدی‌ها گلزنی کرد، تا به‌‌عنوان زننده گل شماره 1000 رئال مادرید در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا لقب بگیرد.

سپس نوبت به تیم میهمان رسید تا خودی نشان دهد و این تیم موفق شد در واپسین دقایق نیمه نخست، توسط مهاجم خود فرناندو به زیبایی هرچه تمام‌تر دروازه تیبو کورتوا را فرو بریزد، تا دو تیم با نتیجه تساوی 1 بر یک به سوی رختکن بروند.

در دقيقه 61، شاگردان کارلو آنچلوتی روی یک کار تیمی عالی سه نفره بین وینیسیوس، کاسمیرو و بنزما به گل دوم خود توسط کریم بنزما دست یافتند.

رئال مادرید با سه امتیاز این دیدار 9 امتیازی شد و به صدرنشینی خود در گروه D این رقابت‌ها ادامه داد و شاختار نیز با یک امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

با پایان این دیدار رئال مادرید به نخستین تیمی تبدیل شد که تعداد گل‌های خود در لیگ قهرمانان اروپا را چهار رقمی می‌کند.

گفتنی است که این رکورد تنها مختص به رئال مادرید است، این تیم با نزدیک‌ترین تعقیب‌ کننده خود یعنی بایرن مونیخ، 233 گل فاصله دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size