لالیگا؛ سوسیداد با تساوی در دربی «باسک» صدر جدول را از رئال مادرید پس گرفت

اتلتیکو مادرید با شکست رئال بتیس به جمع مدعیان پیوست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

هفته دوازدهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، با پیروزی اتلتیکو مادرید و صدرنشینی آبی‌‌وسفیدپوشان ایالت باسک ادامه یافت.

تیم فوتبال رئال سوسیداد، شامگاه یک‌شنبه، 31 اکتبر، در ورزشگاه «آنوئتا» مقابل دیگر تیم ایالت «باسک» یعنی اتلتیک بیلبائو در چهارچوب هفته دواردهم رقابت‌های «لالیگا» قرار گرفت که این دیدار، با تساوی 1 بريک هر دو تیم به پایان رسید و سوسیداد بهترین فرصت را برای افزایش امتیاز خود با رئال مادرید از دست داد.

گل‌های این دیدار را «الکساندر ایساک» از روی نقطه پنالتی در دقیقه 58 برای رئال سوسیداد و «ایکر مونیاین» در نخستین دقیقه از وقت‌های تلف‌شده بر‌ای اتلتیک بیلبائو به ثمر رساندند.

شاگردان امانول آلگواسیل با این تساوی 25 امتیازی شدند و به صدر جدول بازگشتند و بیلبائویی‌ها هم با 18 امتیاز در رده هشتم جدول این رقابت‌ها باقی ماندند.

در ادامه رقابت‌های هفته دوازدهم لالیگای اسپانیا، دو تیم اتلتیکو مادرید و رئال بتیس، عصر یک‌شنبه، 31 اکتبر، در ورزشگاه «واندامتروپولیتانو» شهر مادرید به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 3 بر صفر «اتلتی» به پایان رسید.

شاگردان دیه‌گو سیمئونه برخلاف هفته‌های گذشته در این دیدار موقعیت‌های فراوانی را بر روی دروازه حریف ایجاد کردند و موفق شدند پیروزی بزرگی را رقم برنند.

گل‌های «روخی بلانکوس» را به‌ترتیب «یانیک کاراسکو» (26)، «جرمان پزلا» گل به خودی (63) و «ژائو فلیکس» در دقیقه 80 به ثمر رساندند.

اتلتیکو با این پیروزی 22 امتیازی شد و به رده چهارم رقابت‌های لالیگای اسپانیا صعود کرد و در فاصله سه امتیازی صدر جدول قرار گرفت.

نتایج سایر دیدار‌های شب سوم از هفته دوازدهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا به شرح زیر است:

کادیز 1-1 رئال مائورکا
ختافه 2-1 اسپانیول

دوشنبه، یک نوامبر، دو بازی دیگر از هفته دوازدهم لالیگا برگزار می‌شود؛ که در بازی نخست از ساعت 18:30 به وقت اروپای مرکزی رایو وایکانو در خانه از سلتاویگو میزبانی خواهد کرد و در بازی بعدی از ساعت 21:00 لوانته از گرانادا پذیرایی می‌کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم