نونو اسپریتو از هدایت تاتنهام برکنار شد

اسپریتو که در آغاز فصل، صدرنشینی «پریمیر لیگ» را به همراه تاتنهام تجربه کرده بود، اکنون با دستور سران تاتنهام اخراج شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

باشگاه تاتنهام با انتشار بیانیه‌ای نونو اسپریتو سانتو، سرمربی 47 ساله پرتغالی این باشگاه را به‌دلیل کسب نتایج ضعیف از سمت خود برکنار کرد.

در همين راستا فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه تاتنهام، دوشنبه، یکم نوامبر، در خصوص اخراج نونو اسپریتو، عنوان کرد: «می‌دانم که نونو (اسپریتو) و دستیارانش چه اندازه برای موفقیت در تاتنهام انگیزه داشتند و بابت اخراج آن‌ها متاسفیم. نونو یک جنتلمن واقعی است و همیشه در‌های باشگاه بر روی او باز است. از او و کادر فنی‌اش متشکریم و برای آن‌ها در ادامه مسیر شغلی‌شان آرزوی موفقیت داریم.»

پس از کسب نتایج ضعیف و دور از انتظار این تیم در رقابت‌های لیگ برتر انگلستان و لیگ «کنفرانس اروپا» و البته شکست سنگین این هفته تاتنهام در برابر منچستر یونایتد، مدیران باشگاه تاتنهام را وادار به اخراج نونو اسپریتو سانتو پرتغالی کرد.

نونو اسپیریتو که در آغاز فصل جانشین خوزه مورینیو بر روی نیمکت تاتنهام شده بود، در اوایل فصل جاری نتایج درخشانی با «لک‌‌لک‌ها» کسب و حتی صدرنشینی «پریمیر لیگ» را تجربه کرد، اما رفته‌رفته روزهای بد به سراغ این تیم آمد و تاتنهام با این سرمربی 47 ساله پرتغالی نتایج مطلوبی کسب نکرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید