پاری‌سن‌ژرمن: سرخيو راموس هفته آینده باز می‌گردد

راموس، به نخستین حضور رسمی خود در پاریس‌سن‌ژرمن نزدیک است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

باشگاه فوتبال پاری‌سن‌ژرمن، عصر سه‌شنبه، 26 اکتبر، اعلام كرد كه سرخيو راموس، مدافع و کاپیتان پیشین رئال مادرید، پس از مدت‌ها دوری و غیبت از میادین فوتبالی، سرانجام هفته آینده این بازیکن به تمرینات گروهی تیم اضافه خواهد شد.

گفتنی است که راموس، پس از 16 فصل حضور و کسب 22 جام با رئال مادرید، سرانجام در تابستان 2021 این باشگاه پر افتخار اسپانیایی را به صورت رایگان به مقصد «پی‌اس‌جی» ترک کرد.

کادر پزشکی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، برای جلوگیری از تشدید مصدومیت راموس، نسبت به بازگشت این بازیکن به تمرینات احتیاط به عمل آورد، اما به نظر می‌رسد او به نخستین حضور رسمی خود در این تیم نزدیک است.

باشگاه پاریس‌سن‌ژرمن با انتشار بیانیه‌ای در توضیح آخرین وضعیت راموس در وبسایت خود، نوشت: «برنامه ریکاوری سرخیو راموس که با هماهنگی کادر پزشکی در حال انجام است، پیشرفت چشمگیری کرده و انتظار می‌رود او از هفته آینده بتواند تمرینات خود را با سایر اعضای تیم آغاز کند.»

سرخیو راموس که با گروهی از خرید‌های کهکشانی پاریس‌سن‌ژرمن در تابستان امسال به این تیم پیوسته بود، برای انجام نخستین بازی خود، اکنون باید منتظر جواب نهایی پزشکان باشگاه پاریسی باشد.

به گزارش شبکه تلویزیونی فرانسوی «کانال پلاس»، راموس از مصدومیت قدیمی خود از ناحیه ساق پا رنج می‌برد و کادر پزشکی باشگاه پاریس‌سن‌ژرمن به این بازیکن اعلام کرده، تا زمانی‌که او به طور کامل از این مصدومیت ریکاوری نکند، نمی تواند به میادین برگردد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید