«پریمیر لیگ»؛ جشنواره گلزنی چلسی در تقابل با نوریچ سیتی

منچستر سیتی نیز با شکست برایتون، موقتا به جایگاه دوم صعود کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم فوتبال چلسی با پیروزی پرگل در برابر نوریچ سیتی صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان باقی ماند.

هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان، عصر روز شنبه، 23 اکتبر، با شش ديدار پیگیری شد که در یکی از حساس‌ترین دیدار‌های این هفته، چلسی، صدرنشین این رقابت‌ها در ورزشگاه «استمفوردبریج» شهر لندن میزبان نوریچ سیتی، قعرنشین این مسابقات بود، که این دیدار با برتری پرگل 7 بر صفر شاگردان توماس توخل پایان یافت.

گل‌های «آبی‌های لندن» را میسون ماونت سه بار در دقایق 8، 85 (از روی نقطه پنالتی) و 1+90، کالوم هادسون اودوی در دقیقه 18، ریس جیمز در دقیقه 42، بن چیلول در دقیقه 57 و نکس آرونز در دقیقه 62 (گل به خودی) به ثمر رساندند.

اين برد در حالى براى چلسی رقم خورد كه بن گیبسون بازیکن تیم نوریچ با دريافت كارت قرمز در دقیقه 65 از زمين بازى اخراج شد تا شاگردان دنیل فارکه 25 دقيقه را ده نفره پيگيرى كنند.

شاگردان توماس توخل با اين پيروزی 22 امتيازی شدند و همچنان به تنهایی در صدر جدول باقی ماندند و نوریچی‌ها نیز با دو امتیاز در قعر جدول قرار گرفتند.

در ديگر مسابقه عصر روز شنبه، منچستر سیتی در ورزشگاه «فالمر»، 3 بر یک ميزيان خود برايتون را شكست داد.

ایلکای گوندوغان در دقیقه 13 و فول فودن دو مرتبه در دقایق 28 و 31 برای منچستر‌ سیتی گلزنی کردند.

تک گل برایتون را الکسیس مک الیستر در دقیقه 81 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

شاگردان پپ گواردیولا با این پیروزی 20 امتیازی شدند و موقتا به جايگاه دوم صعود کردند و برایتونی‌ها نیز با 15 امتیاز به‌طور موقت در جایگاه چهارم باقی ماندند.

در دیگر بازی مهم، نیوکاسل که به تازگی به مالکیت صندوق سرمایه‌گذاری عمومی پادشاهی عربی سعودی در آمده، در نخستین دیدار گرام جونز، سرمربی موقت خود موفق شد در برابر میزبان خود کرستال پالاس 1 بر یک به تساوی برسد.

کریستین بنتکه در دقیقه 56 گل نخست را برای پالاسی‌ها به ثمر رساند و کالوم ویلسون در دقیقه 65 گل تساوی را برای نیوکاسل زد.

نتایج سایر دیدار‌های هفته نهم رقابت‌های «پریمیر لیگ»، به شرح زیر است: لیدز یونایتد 1-1 ولورهمپتون، اورتون 2-5 واتفورد، ساوتهمپتون 2-2 برنلی

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید