«آنسو فاتی» قرارداد خود را با بارسلونا تا سال 2027 تمدید کرد

گفتنی است که مبلغ فسخ قرارداد جدید فاتی، «یک میلیارد یورو» است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

با اعلام رسمی باشگاه فوتبال بارسلونا، آنسو فاتی، جوانترین بازیکنی که تاکنون برای بارسلونا گلزنی کرده، رسما قرارداد خود را تا ماه ژوئیه 2027 و با بند فسخ یک میلیارد یورویی تمدید کرد.

آنسو فاتی در کنفرانس مطبوعاتی خود پس از عقد قرارداد با «بلوگرانا»، عنوان کرد: از همان روزهای ابتدایی به ژرژ مندس، مدیر برنامه‌هایم گفتم که بارسلونا گزینه اول و آخرم است و می‌خواهم بمانم. پیشنهادات دیگری هم داشتم ولی واضح است که هدفم بازی برای بارسا و رشد و پیشرفت در همین باشگاه بود.»

باشگاه بارسلونا که از آنسو فاتی، به عنوان جواهر آینده تیم نام می‌برد، با توجه به عملکردی که در مدت نه چندان طولانی حضورش در تیم اصلی باشگاه بارسلونا داشته است، توانسته نظر مدیران بارسا را برای عقد قراردادی طولانی جلب کند.

فاتی وقتی در اوت 2019 در برابر اوساسونا گلزنی کرد، به جوان‌ترین بازیکنی تبدیل شد که برای بارسلونا در «لالیگا» گلزنی کرده است و در سپتامبر 2020، در لیگ ملت‌های اروپا نیز موفق شد در جریان پیروزی 4 بر صفر اسپانیا در برابر اوکراین به جوان‌ترین بازیکنی تبدیل شود که برای لاروخا گلزنی می‌کند.

فاتی 19 ساله در حالی قرارداد خود را به مدت شش سال دیگر با باشگاه بارسلونا تمدید کرد که در 34 دیداری که برای این تیم به میدان رفته موفق به ثبت 13 گل شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید