الهلال سعودی با غلبه بر النصر به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافت

الهلال در این دیدار «هیجان‌انگیز و تماشایی» موفق شد با نتیجه 2 بر یک النصر را شکست دهد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم فوتبال الهلال‌ سعودی موفق شد، با غلبه بر النصر دیگر نماینده سعودی، برای چهارمین بار در نسخه جدید لیگ قهرمانان آسیا، به دیدار پایانی این رقابت‌ها راه یابد.

در نخستین دیدار از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، دو تیم فوتبال الهلال و النصر سعودی در ورزشگاه «مرسول پارک» شهر ریاض در برابر یک‌دیگر قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با برتری 2 بر یک الهلالی‌ها به پایان رسید و این تیم جواز حضور در دیدار پایانی این رقابت‌ها را دریافت کرد.

نیمه نخست این مسابقه پر هیجان بود و النصری‌ها به دنبال زدن گل اول بازی بودند، اما پاس عالی «بافتیمبی گومیس» با راه انداختن «موسی مارگا» پشت مدافعان النصر همراه بود و در نهایت «مارگا» که یکی از ستاره‌های این دیدار بود، موفق شد در دقیقه 17 توپ را از بالای دستان دروازبان النصری‌ها عبور دهد و گل اول «زعیم آسیا» را به ثمر برساند. نیمه اول این مسابقه با همین نتیجه به پایان رسید.

در دقیقه آخر از وقت‌های تلف‌شده نیمه نخست، «علی لاجامی» بعد از حرکت خشنی که روی پای «موسی مارگا» انجام داد با کارت قرمز مستقیم داور مسابقه مواجه شد تا النصری‌ها از آن لحظه به بعد 10 نفره به بازی ادامه دهند.

زرد‌های آسیا که در نیمه دوم چیزی را برای از دست دادن نداشتند، بازی را هجومی آغاز کردند و پس از چند حمله همه جانبه، سرانجام «آندرسون تالیسکا» موفق شد در دقیقه 50 با یک ضربه سر دقیق گل تساوی را برای النصر به ثمر برساند.

«سالم الدوسری» که ستاره بی چون و چرای این دیدار بود، موفق شد در دقیقه 71 با یک حرکت انفرادی عالی دفاع النصری‌ها را غافلگیر کند و با شوتی که در بین راه به مدافع تیم حریف برخورد کرد، گل دوم و پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر برساند.

پس از 10 نفره شدن النصر‌ در نیمه اول، این تیم توان جبران نتیجه را نداشت و در نهایت الهلال با برتری 2-1 در این دیدار به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

در دومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، دو تیم اولسان هیوندای و پوهانگ استیلرز از کره جنوبی ظهر روز چهارشنبه 20 اكتبر 2021 به مصاف يک‌دیگر می‌روند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید