یورگن کلوپ: «محمد صلاح» اکنون برترین بازیکن فوتبال جهان است

لیورپول با شکست واتفورد به صدر جدول لیگ برتر انگلستان صعود کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

يورگن کلوپ، سرمربی آلمانی باشگاه لیورپول، معتقد است که «در حال حاضر هیچ‌ بازیکنی بهتر از محمد صلاح وجود ندارد و او اکنون برترین بازیکن فوتبال جهان است.»

دو تیم فوتبال لیورپول و واتفورد، عصر روز شنبه 16 اکتبر، در چهارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال انگلستان به مصاف یک‌دیگر رفتند که این دیدار در پایان با پیروزی پر گل 5 بر صفر لیورپولی‌ها خاتمه یافت.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پس از این دیدار در مصاحبه‌ای با کانال تلویزیونی بریتانیایی «بی‌تی اسپورت»، به تمجید از محمد صلاح، ستاره مصری فوتبال جهان پرداخت: «پاس گل اول فوق‌العاده بود و گل دوم ما نیز به شکل خاصی به ثمر رسید. محمد صلاح عالی بازی می‌کند و از نظر من هیچ کس در حال حاضر بهتر از او نیست. کاملا مشخص است که صلاح بهترین است.»

سرمربی آلمانی قرمز‌های آنفیلد، پیرامون عملکرد بازیکنانش در این دیدار عنوان کرد:«بازی خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم، چیزی غیر از این نمی‌توانم بگویم. پس از اتمام بازی‌های ملی، یافتن ریتم بازی پس از سیستم‌های متفاوت، مشکل است، اما شاگردانم امروز عالی کار کردند. فکر می‌کنم واتفورد برای این بازی ایده داشت اما ما نگذاشتیم بازی خودشان را انجام دهند. گل های ما واقعا درخشان بودند و رویکرد، انرژی و شخصیت ما در این بازی بسیار خوب بود.»

يورگن کلوپ در پایان مصاحبه خود درباره رسیدن سادیو مانه به «صد گل» در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان، خاطرنشان کرد: «یک نکته خاص دیگر که نباید از یاد ببریم، رسیدن مانه به رکورد صد گل است. مطمئن نیستم او در ساوتهمپتون گل پنالتی زده است یا نه اما زدن صد گل بدون پنالتی، خیلی خاص است. به این دستاورد او افتخار می‌کنیم چون هر بازیکنی چنین دستاوردی را تجربه نمی‌کند. سادیو یک روز بزرگ را سپری کرد. برای او خیلی خوشحالم.»

گفتنی است که شاگردان یورگن کلوپ با این پیروزی 18 امتیازی شدند و به تنهایی صدر جدول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان را تصاحب کردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید