لوییز سوارز: هرگز یادم نمی‌رود که مرا به زمین تمرین شماره 3 بارسلونا فرستادند

سوارز معتقد است که این راه درستی برای کنار گذاشتن او از بارسلونا نبود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

لوییس سوارز، مهاجم گلزن باشگاه اتلتیکو مادرید که در تابستان فصل جاری، «آبی‌اناری‌ها» را به مقصد «اتلتی» ترک کرد، پس از گلزنی برابر تیم سابق خود در هفته هشتم رقابت‌های لالیگا، در مورد جدایی خود از جمع کاتالان‌ها صحبت کرد.

سوارز که اکنون خود را برای بازی‌های مقدماتی جام‌ جهانی 2022 قطر، در منطقه آمریکای جنوبی آماده می‌کند، در مصاحبه با شبکه تلویزیونی آمریکایی «ای‌اس‌پی‌ان»، پیرامون جدایی‌اش از بارسلونا و علاقه خود به این تیم، عنوان کرد: «این راه درستی برای کنار گذاشتن من از بارسلونا نبود و معتقدم که باید همه‌چیز را حضوری به می‌گفتند. آن‌ها به من گفتند برای شروع فصل جدید روی تو حساب می‌کنیم و سپس مرا به زمین شماره سه فرستادند تا انفرادی تمرین کنم. رفتار مدیران سابق بارسلونا و همچنین رونالد کومان را من فراموش نمی‌کنم.»

وی افزود: «من به‌عنوان یک بارسایی، این نوع جدایی برایم دردآور و سخت بود، زیرا من محبت زیادی نسبت به بارسلونا داشتم. این باشگاه به من همه چیز داده بود. آن‌ها در دوران سختی از فوتبالم به من اعتماد کردند. جدایی از دوستانم و کسانی که هر روز آن‌ها را ملاقت می‌کردم، برایم دردآور بود.»

سوارز در بخش پایانی صحبت‌های خود پیرامون باشگاه اتلتیکو مادرید، خاطرنشان کرد: «اتلتیکو به توانایی‌ها و کارهایی که می‌توانم انجام دهم، اعتماد کرد. آن‌ها به من باور داشتند و این باعث می‌شود که احساس مهم بودن داشته باشم. در اینجا همه به من اعتماد دارند. جو در رختکن ما فوق‌العاده است.»

گفتنی است که مهاجم اروگوئه‌ای سابق بارسلونا، در 247 بازی که پیراهن این باشگاه را بر تن کرده، 177 گل برای «بلوگرانا» به ثمر رسانده است و پس از لیونل مسی و سزار رودریگز، سومین گلزن تاریخ باشگاه بارسلونا است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید