جیمی کرگر: محمد صلاح در حال حاضر بهترین بازیکن جهان و اروپا است

کرگر معتقد است که مدیران باشگاه لیورپول باید قوانین را در مورد تمدید قرارداد صلاح نادیده بگیرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جیمی کرگر، کاپیتان و ستاره سابق باشگاه لیورپول اعتقاد دارد که محمد صلاح در حال حاضر بهترین بازیکن جهان و اروپا است.

به گزارش خبرگزاری بریتانیایی «اسکای اسپورت»، محمد صلاح، ستاره آماده این روزهای باشگاه لیورپول که در بازی در برابر منچسترسیتی فوق‌العاده ظاهر شد و مرد اول «قرمز‌های آنفیلد» در این دیدار حساس ‌و تماشایی بود، موفق شد با یک گل انفرادی تماشایی و ثبت یک پاس گل، بهترین بازیکن زمین لقب بگیرد.

محمد صلاح که در هر هفت بازی اخیر خود برای لیورپول در تمامی رقابت‌ها گلزنی کرده است، تابستان 2023 قرارداد فعلی‌اش بالیورپول به اتمام می‌رسد و اکنون جیمی کرگر اعتقاد دارد که سران باشگاه لیورپول نباید برای تمدید قرارداد او تعلل کنند.

جیمی کرگر که اخیرا به عنوان مفسر شبکه «اسکای اسپورت» فعالیت می‌کند، پیرامون درخشش محمد صلاح عنوان کرد: «به نظرم در حال حاضر کسی در جهان یا اروپا بهتر از او بازی نمی‌کند رکورد او در ابتدای فصل فوق‌العاده بوده است نمی‌توان هرگز کاری که او در لیورپول انجام داده است را زیر سوال برد ولی به نظرم حالا شاداب‌تر و بهتر از همیشه است.»

کرگر، کاپیتان سابق «قرمز‌های آنفیلد»، معتقد است که مدیران باشگاه لیورپول باید قوانین را در مورد تمدید قرارداد صلاح نادیده بگیرند: «یک بار دیگر باید گل «مو صلاح» را تماشا کنم، چون ضربه او شگفت‌انگیز و استثنایی بود. فکر نمی‌کنم مهاجمی بهتر از صلاح در حال حاضر وجود داشته باشد. گلی که زد، فرازمینی بود و به احترامش کلاه از سر بر می‌دارم. معتقدم باشگاه هر طور شده باید با او تمدید کند. حداقل در مورد صلاح می‌توان قوانین باشگاه را نادیده گرفت و به وی دستمزدی که شایسته‌ او است را پرداخت کرد. نباید بازیکنی مثل صلاح را راحت از دست بدهیم.»

گفتنی است که جیمی کرگر، 737 بار پیراهن باشگاه لیورپول را بر تن کرد و با 150 بازی، بیشترین بازی را برای لیورپول در مسابقات اروپایی انجام داده‌ است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید