رکوردشکنی مهدی طارمی در صفحه اینستاگرام پورتو

پست اینستاگرامی باشگاه پورتو در خصوص گل طارمی رکورددار تعداد بازدید شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

مهدی طارمی، ستاره ملی‌پوش ایرانی باشگاه پورتو، با گل دیدنی از میانه‌های زمین برابر «ژیل ویسنته» در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال پرتغال، رکورد جدیدی برای باشگاه خود در شبکه‌های اجتماعی به ثبت رساند.

بعد از گلزنی مهدی طارمی برابر ژیل ویسنته در لیگ برتر پرتغال، رسانه‌های اروپایی و ایزانی گل زیبای مهدی طارمی را بازنشر کردند و باشگاه پورتو نیز به ستاره خط حمله خود لقب «پوشکاش» را داد.

Advertisement

طارمی پس از به‌ثمر رساندن این گل، یک رکورد فوق‌العاده در فضای مجازی نیز به ثبت رساند و توانست در اینستاگرام باشگاه پورتو آماری جدید خلق کند.

پست باشگاه پورتو برای گل زیبای طارمی بیش از 1 میلیون و 300 هزار بازدید داشت که این آمار برای باشگاه پورتو یک رکورد محسوب می‌شود.

نشریه پرتغالی «اوجوگو»، سه‌شنبه 28 سپتامبر در گزارشی اعلام کرد، این پست بیش از 28 هزار نظر (کامنت) دریافت کرد و بیش از 368 هزار لایک به خود اختصاص داد.

این گل که بازتاب زیادی را در بین کاربران اروپایی و ایرانی به همراه داشته، باشگاه پورتو را به هفتمین تیم اروپایی تبدیل کرد که بالاتر از تیم‌هایی همچون لیورپول، اینترمیلان، یوونتوس، منچسترسیتی و پاریس‌سن‌ژرمن چنین آماری را در شبکه‌ اجتماعی «اینستاگرام» خلق می‌کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم