جشنواره گلزنی رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو

رئال مادرید با 16 امتياز مقتدرانه در صدر جدول يكه‌تازی می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

هفته ششم رقابت‌های لالیگای اسپانیا با پیروزی شاگردان کارلو آنجلوتی و بازگشت‌ آن‌ها به صدر جدول پیگیری شد.

تیم فوتبال رئال ‌مادرید، شامگاه پنج‌شنبه، 22 سپتامبر 2021، در ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» مقابل رئال مایورکا در چهارچوب هفته ششم رقابت‌های لالیگای اسپانیا قرار گرفت که این دیدار با پیروزی پر گل 6 بر یک ‌کهکشانی‌ها در برابر میهمان خود به پایان رسید.

Advertisement

در این دیدار جذاب و مهیج، مارکو آسنسیو سه بار، کریم بنزیما دو بار و ایسکو یک بار دروازه مایورکایی‌ها را باز کردند و برای مایورکا نیز کانگ-ان لی گلزنی کرد.

کهکشانی‌ها با این پیروزی 16 امتیازی شدند و هم‌چنان مقتدرانه در صدر جدول یکه‌تازی می‌کنند و مایورکا هم با هشت امتیاز در رده دهم جدول باقی ماند.

در مهم‌ترین مسابقه از هفته ششم، تیم‌های سویا و والنسیا در «سانچز پیز خوان» شهر سویا اسپانیا به مصاف هم رفتند و این بازی با شکست 3 بر یک «خفاش‌ها»(والنسیا) خاتمه یافت.

آلخاندرو گومز، گونزالو مونتیل و رافا میر به‌ترتیب در دقایق 3، 15 و 22 برای سویایی‌ها گلزنی کردند و تک گل والنسیا را هوگو دورو در دقیقه 31 به ثمر رساند.‌

شاگردان اوپتگی با کسب این پیروزی 11 امتیازی شدند و با یک بازی کم‌تر به جایگاه سوم صعود کردند.

در یکی از حساس‌ترین مسابقه این هفته نیز دو تیم ویارئال و الچه در ورزشگاه «د لا سرامیکا» شهر ویارئال به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 1 بر صفر به سود «زیردریایی‌های زرد» خاتمه یافت.

جرمی پینو در دقیقه 5، مانو تریگروس در دقیقه 39، دانخوما در دقیقه 60 و آلبرتو مورنو در دقیقه 4+90 گل‌های ویارئال را به ثمر رساندند و برای تیم میهمان نیز یوهان موخیکا در دقیقه 19 گلزنی کرد.

شاگردان اونای امری با این نتیجه، نخستین پیروزی خود را در این فصل کسب کردند و با هفت امتیاز به رده یازدهم جدول راه یافتند.

برنامه دیدار‌های روز سوم از هفته ششم رقابت‌های لالیگا، پنج‌شنبه 23 سپتامبر، به شرح زیر است:

گرانادا - رئال سوسیه‌داد، ساعت 20:00


اوساسونا - رئال بتیس، ساعت 20:00


کادیس - بارسلونا، ساعت 22:00

بیشترین بازدید موضوعات مهم