گوسفندان رونالدو و دوست‌‌دخترش را ناچار به اسباب‌کشی کردند

نشریه «میرور» در این زمینه نوشته که خانه رونالدو علاوه بر سر و صدای گوسفندان چندین مشکل امنیتی نیز داشته است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

گزارش‌های خبرگزاری‌های مختلف در نشان می‌دهد که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی «شیاطین سرخ» تنها چند هفته پس از بازگشت به بریتانیا، اکنون خانه خود را به دلیل سر و صدای گوسفندان و مزاحمت‌های آن‌ها تغییر داده است.

کریستیانو رونالدو، دوست‌دخترش جورجینا رودریگرز و چهار فرزندشان تنها چند روز پس از بازگشت این بازیکن 36 ساله به باشگاه سابق خود، از خانه‌ی لوکس 6 میلیون پوندی‌ خود اسباب‌کشی و نقل مکان کردند.

نشریه بریتانیایی «میرور» در این زمینه نوشته است که خانه رونالدو علاوه بر سر و صدای گوسفندان، چندین مشکل امنیتی نیز داشته و در نهایت این فوق ستاره پرتغالی فوتبال جهان خانه‌اش‌ را تغییر داده است.

رونالدو
رونالدو

یکی از نزدیکان رونالدو به روزنامه بریتانیایی «د سان» گفته که «خانه مجهز و زیبای این ستاره پرتغالی در نزدیکی جنگلی قرار داشت که در اطراف آن تعداد زیادی مزارع بود که در آن شمار زیادی گوسفند به چرا می‌رفتند که صبح‌ها سر و صدای زیادی ایجاد می‌کردند.»

رونالدو که اخیرا رکورد بیشترین گل‌های زده ملی را به خود اختصاص داده، به شدت به استراحت خود پس از بازی‌ها اهمیت می‌دهد و اکنون تصمیم گرفته منزل خود را تغییر دهد و در یک خانه دیگر به ارزش سه میلیون پوند در منطقه چشایر شهر منچستر زندگی کند.

گفتنی است که عملکرد کریستیانو رونالدو با این وجود در زمین بازی تحت تأثیر قرار نگرفته، و در دو بازی اول خود با منچستر یونایتد سه گل به ثمر رساند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم