مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با حضور هواداران برگزار می‌شود

کنفدراسیون فوتبال آسیا، اخیرا کشور پادشاهی سعودی را به عنوان میزبان مراحل حذفی و دیدار پایانی این رقابت‌ها معرفی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

نضال بحران، سخنگوی رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، تایید کرد که دیدارهای مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا، ماه اوت گذشته، اعلام کرده بود که مراحل حذفی و دیدار پایانی مسابقات لیگ قهرمانان 2021 آسیا، در منطقه غرب این قاره با میزبانی پادشاهی سعودی برگزار می‌شود.

نضال بحران، شامگاه چهارشنبه 15 سپتامبر، در مصاحبه‌ای با برنامه تلویزیونی «فی المرمی» خاطرنشان کرد:«کنفدراسیون فوتبال آسیا، جمعه، 20 اوت، اعلام کرد که سعودی میزبان دیدارهای مراحل حذفی منطقه غرب این قاره و نیز فینال این فصل لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود و همچنین هواداران مجاز به حضور در ورزشگاه‌ها خواهند بود و به زودی فدراسیون فوتبال سعودی شمار تماشاگران حاضر را بر اساس آخرین پروتکل‌های بهداشتی اعلام خواهد کرد.»

وی در پایان عنوان کرد: «در مورد نحوه برگزاری مسابقات به صورت متمرکز و تک‌بازی، هیچ تیمی شکایتی نداشت و قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها بدون محدودیت انجام خواهد شد و این امکان وجود دارد که دو تیم از یک کشور در این مرحله در مقابل هم‌ قرار بگیرند. کمک داور ویدیویی نیز از این مرحله به بعد وجود خواهد داشت.»

گفتنی است که قرعه‌‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021، روز جمعه 17 سپتامبر، در شهر کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود.

این مراسم به دلیل پاندمی ویروس کرونا، قرار است، به صورت ویدئو‌کنفرانس برگزار می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم