الهلال با حذف استقلال به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد

گل‌های الهلال را سالم الدوسری و بافتیمبی گومیس وارد دروازه استقلال کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

تیم الهلال سعودی در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، مقابل استقلال تهران (ایران) صف‌آرایی کرد که این دیدار در نهایت با دو گل به سود «زعیم آسیا» به پایان رسید.

دو تیم فوتبال استقلال تهران و الهلال سعودی شامگاه دوشنبه 13 سپتامبر 2021، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمان آسیا در ورزشگاه «زعبیل» دبی، به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه 2 بر صفر به سود شاگردان ژراردیم خاتمه یافت و آبی‌های ریاض نخستین تیم صعودکننده به مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها لقب گرفتند.

در دقیقه 39 پس از اشتباه مدافعان استقلال توپ به راحتی به بافتیمبی گومیس، مهاجم فرصت طلب الهلالی‌ها رسید و او با ضربه‌ای چپ دروازه سید حسین حسینی را فرو ریخت تا در ادامه، نیمه نخست با همین نتیجه به پایان برسد.

در نیمه دوم، شاگردان مجیدی که حمله همه‌جانبه را در دستور کار خود قرار داده بودند روی یک ضد حمله سریع غافلگیر شدند و سالم الدوسری موفق شد پاس عمقی موسی مارگا را به گل تبدیل کند تا نتیجه این دیدار 2 بر صفر به سود الهلال ادامه پیدا کند.

در ادامه دیدار تلاش بازیکنان استقلال برای باز کردن دروازه الهلالی‌ها بی‌نتیجه مانده و بازی با همان 2 گل به سود الهلال به پایان رسید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم