.
.
.

هشدار کاپیتان یووه به آلگری: این تیم یوونتوس نیست

این جمله کیه‌لینی، به‌خوبی شرایط نامطلوب حاکم بر اردوی «راه‌راه‌پوشان تورینی»‌ را نشان می‌دهد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

جورجو کیه‌لینی، کاپیتان باشگاه فوتبال «یوونتوس»، در پی شکست این تیم ‌مقابل «امپولی» در حالی توسط دوربین‌های تلویزیونی شکار شد که به ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی «بانوی پیر» پیام نگران‌کننده‌ای می‌داد.

به گزارش شبکه و تارنمای ایتالیایی «اسکای»، تیم فوتبال یوونتوس در دیدار هفته دوم مقابل میهمان خود امپولی با نتیجه‌ای که کم‌تر کسی آن را پیش‌بینی می‌کرد 1 بر صفر مغلوب شد، تا این تیم بدترین شروع ممکن در دوران «پسارونالدو» را داشته باشد.

شاگردان آلگری تا هفته دوم فصل جديد لیگ برتر ایتالیا «سری‌ آ» تنها یک امتیاز از شش امتیاز ممکن را به دست آورده‌اند و شرایط ایده‌آلی همچون فصل‌های گذشته ندارند.

اکنون تصاویری از بازی این تیم در روز شنبه 28 اوت‌، مقابل تیم تازه صعود کرده امپولی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که جورجو کیه‌لینی و ماسیمیلیانو آلگری را در حال گفت‌وگو در کنار زمین مسابقه نشان می‌دهد که طی آن کاپیتان یوونتوس به سرمربی تیمش هشدار می‌‌دهد که این تیم در شرایط مطلوبی قرار ندارد.

در این تصاویر آلگری دستش را روی دهانش می‌گیرد و جمله‌ای را به کیه‌لینی می‌گوید و بعد از آن کاپیتان یوونتوس سرش را به نشانه تایید نشان می‌دهد و می‌گوید:«این تیم یوونتوس نیست.»

این جمله کاپیتان با تجربه یوونتوس، به‌خوبی شرایط بحرانی و نا مطلوب حاکم بر اردوی «راه‌راه‌پوشان تورینی»‌ را نشان می‌دهد.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس، اکنون با آغاز تعطیلات دو هفته‌ای «فیفادی» این فرصت را خواهد داشت تا شرایط نابه‌سامان این روزی‌های «بانوی پیر» را تغییر دهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم