.
.
.

تلاش بی‌پایان «هری کین» برای جدایی از تاتنهام بی‌نتیجه ماند

کین، با انتشار متنی در رسانه‌های اجتماعی تایید کرده است که با تصمیم سران تاتنهام مبنی بر عدم جدایی او در این تابستان کنار آمده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

هری کین، ستاره ناراضی و خواهان جدایی از باشگاه تاتنهام که در این تابستان شایعات و حواشی فراوانی مبنی بر علاقه اين بازيكن برای جدایی از «اسپرزها» و پیوستن او به منچسترسیتی شنیده می‌شد، چهارشنبه 25 اوت، با انتشار متنی در رسانه‌های اجتماعی تایید کرد که با تصمیم سران تاتنهام مبنی بر عدم جدایی او در این تابستان کنار آمده است و دیگر قصد جدایی از سپیدپوشان لندنی را ندارد.

در پیام اینستاگرامی این بازیکن آمده است: «دیدن حمایت هواداران در روز یک‌شنبه و خواندن پیام‌های حمایتی آنها در هفته‌های اخیر بسیار فوق‌العاده و باورنکردنی بود. در این تابستان در تاتنهام می‌مانم و تمام تمرکزم روی کمک به تیم برای رسیدن به موفقیت خواهد بود.»

کین بعد از غیبتی نزدیک به 10 روزه از تمرینات تاتنهام، باعث شده بود شایعات و حواشی فراوانی مبنی بر نارضایتی این مهاجم سرشناس از سران این باشگاه به گوش برسد.

در روزهای گذشته، بسیاری از عاشقان مستطیل سبز بر این باور بودند که تمرین نکردن کین، ترفندی است برای فشار آوردن به سران باشگاه تاتنهام تا با جدایی او موافقت شود.

مدیران باشگاه منچسترسیتی بر این باور بودند که احتمال جدایی هری کین از تاتنهام در این تابستان وجود داشت، برای همین، وضعیت این بازیکن را به دقت زیر نظر گرفته بودند اما با اتفاقات عصر چهارشنبه، به نظر می‌رسد هری کین با ماندن در تاتنهام کنار آمده است و دیگر نمی‌خواهد برای جدایی تلاش کند.