کریستیانو رونالدو به دنبال جدایی از یوونتوس است

اگر باشگاهی بخواهد پیش از انقضای قرارداد رونالدو با یوونتوس وی را به خدمت درآورد، باید مبلغی حدود 34.2 میلیون دلار هزینه کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

خبرهایی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال جهان که با تیم ملی پرتغال قهرمان اروپا شده و بارها «کفش طلایی» را به عنوان بهترین گلزن باشگاهی از آن خود کرده، قصد دارد باشگاه فعلی‌اش یوونتوس ایتالیا را ترک کند.

به گزارش خبرگزاری «ان.بی.سی» سه‌شنبه 24 آگوست 2021، رونالدو از مربیان خواسته بود تا در بازی افتتاحیه روز یکشنبه «سری آ» مقابل اودینزه به صورت فیکس به زمین نرود. رونالدو در حالی که بازی 2-2 مساوی بود، به عنوان ذخیره به میدان رفت و یک گل هم زد که آفساید اعلام شد، و داور به خاطر درآوردن پیراهنش هنگام شادی برای گل، به وی کارت زرد داد.

Advertisement

به گزارش «ان.بی.سی»، رونالدو گفته از مربیان درخواست ذخیره‌نشینی کرده چرا که «امیدوار است طی روزهای آینده برای خود در بازار مشتری پیدا کند». پس از مساوی با اودینزه، یوونتوس اعلام کرد هنوز از باشگاه‌های دیگر پیشنهادی برای انتقال رونالدو دریافت نکرده است، و بنابراین وی به احتمال زیاد برای یک فصل دیگر در باشگاه خواهد ماند.

قرارداد رونالدو با یوونتوس در پایان فصل 22-21 به پایان می‌رسد، و اگر باشگاهی بخواهد پیش از انقضای قرارداد او با یوونتوس وی را به خدمت درآورد، باید مبلغی حدود 34.2 میلیون دلار هزینه کند. گرچه رونالدو 36 ساله در سن و سالی قرار دارد که معمولا علاقه باشگاه‌ها را برای سرمایه‌گذاری اینچنینی برنمی‌انگیزد، اما کیفیت بازی او حتی در این سن می‌تواند امتیازی برای او باشد.

خورخه مندس، مدیر برنامه‌های رونالدو، به «منچسترسیتی» انگلیس اطلاع داده که رونالدو به این باشگاه نظر مثبت دارد. رونالدو گفته با وجودی که زمانی عضو باشگاه رقیب سیتی یعنی «منچستر یونایتد» بوده، اما برای رفتن به سیتی مانعی ندارد. رونالدو مشخصا عزمش را جزم کرده تا یوونتوس را ترک کند، و باشگاه بعدی وی تنها چند روز دیگر که پنجره نقل و انتقالات تابستانی بسته می‌شود، معلوم خواهد شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم