.
.
.

پیشنهاد 160 میلیون یورویی کهکشانی‌ها برای «کیلیان امبا‌په»

گزارش‌ها حاکی از آن است که پیشنهاد رئال مادرید کاملا منطقی است، چرا که این باشگاه می‌تواند در ژانویه 2022 امباپه را به صورت رایگان به خدمت بگیرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

گزارش‌ رسانه‌های ورزشی اسپانیایی و فرانسوی، نشان می‌دهد که سران باشگاه رئال مادرید در نهایت نخستین گام را برای به خدمت گرفتن کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پس‌اس‌جی را برداشته‌اند و اولین پیشنهاد رسمی خود را به مسئولان پاری‌سن‌ژرمن ارائه دادند.

نشریه فرانسوی «اکیپ»، گزارش داد که کهکشانی‌ها پیشنهاد 160 میلیون یورویی خود را به باشگاه فرانسوی ارسال کردند تا در صورت موافقت مالکان قطری این باشگاه، از خدمات کیلیان امباپه در همین تابستان برخوردار شوند.

قرارداد امباپه با پاریسی‌ها در تابستان 2022 به پایان می‌رسد و گزارش‌ها حاکی از آن است که پیشنهاد رئال مادرید کاملا منطقی است، چرا که این باشگاه می‌تواند در ژانویه 2022 با این بازیکن مذاکره کرده و او را به صورت رایگان در تابستان آینده به خدمت بگیرد.

نشریه اسپانیایی «مارکا» صبح امروز(پنج‌شنبه) گزارش داد که مذاکرات بین دو باشگاه در حال انجام است و سران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به‌ خوبی می‌دانند که کهکشانی‌ها تحت هر شرایطی قصد دارند در همین تابستان کیلیان امباپه را جذب کنند.

بدون شک طی ساعات آینده پاسخ رسمی پاری‌سن‌ژرمن برای سپیدپوشان ارسال خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود مذاکرات این دو باشگاه تا رسیدن به نتیجه نهایی ادامه داشته باشد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم