.
.
.

بازگشت «آنسو فاتی» پس از 9 ماه به تمرینات بارسلونا

باشگاه بارسلونا که از فاتی، به عنوان جواهر آینده تیم نام می‌برد، بسیار امیدوار است که با رفتن لیونل مسی، او بتواند به ستاره آتی «نیوکمپ» بدل شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

آنسو فاتی، جوانترین بازیکنی که تاکنون برای بارسلونا گلزنی کرده، برای نخستین بار پس از 9 ماه به‌دلیل مصدومیت به تمرینات گروهی بازگشت.

باشگاه بارسلونا، سه‌شنبه 24 اوت، با انتشار عکسی در حساب توئیتری خود نوشت که آنسو فاتی، به همراه هم‌تیمی‌های خود در بخشی از تمرینات گروهی شرکت کرد.

این در حالی است که نشریه اسپانیایی «مارکا» در گزارشی عنوان کرد که پزشکان و هواداران آبی‌اناری‌ها امیدوار هستند، فاتی را در تاریخ 11 سپتامبر در دیدار مقابل سویا از هفته چهارم «لالیگا» در ورزشگاه «نیوکمپ» ببینند.

فاتی 18 ساله، استعداد جوان و درخشان «بلوگرانا»، در تاریخ 7 نوامبر 2020، در جریان پیروزی 5-2 مقابل رئال بتیس با پارگی مینیسک زانو مواجه شد و تقریبا 10 ماه از میادین دور ماند.

او سرانجام تحت عمل جراحی قرار گرفت و پنج روز پس از عمل موفقیت‌آمیز خود از بیمارستان مرخص شد. باشگاه بارسلونا در ابتدا عنوان کرد که ریکاوری این بازیکن چهار ماه به طول خواهد انجامید اما او در ماه ژوئن نیز در پورتو تحت عمل جراحی جدیدی قرار گرفت، جایی که این بازیکن نتوانست طبق برنامه‌ریزی از مصدمیت زانوی خود رهایی یابد.

فاتی وقتی در اوت 2019 در برابر اوساسونا گلزنی کرد، به جوان‌ترین بازیکنی تبدیل شد که برای بارسلونا در «لالیگا» گلزنی کرده است و در سپتامبر 2020، در لیگ ملت‌های اروپا نیز موفق شد در جریان پیروزی 4 بر صفر اسپانیا در برابر اوکراین به جوان‌ترین بازیکنی تبدیل شود که برای لاروخا گلزنی می‌کند.

باشگاه بارسلونا که از آنسو فاتی، به عنوان جواهر آینده تیم نام می‌برد، بسیار امیدوار است که با رفتن لیونل مسی، برترین گلزن تاریخ این باشگاه به پاری‌سن‌ژرمن، او بتواند به ستاره آتی «بلوگرانا» بدل شود.

آنسو فاتی، فصل گذشته در شش بازی ابتدایی در «لالیگا»، چهار گل برای بلوگرانا به ثمر رساند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم