روملو لوکاکو رسما به چلسی پیوست

لوکاکو در ازاى 115 ميليون يورو به «آبی‌های لندن» منتقل شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

روملو لوكاکو، ستاره بلژیکی سابق تیم فوتبال چلسی، شامگاه پنج‌‌شنبه 12 اوت، با امضای قراردادی پنج ساله به ارزش 115 میلیون یورو، به تیم سابق خود بازگشت.

باشگاه فوتبال چلسی نیز با انتشار ویدئویی در صفحات اجتماعی خود که در آن «به خانه‌ات خوش‌آمدی‌» نوشته شده، از پیوستن لوکاکو به این باشگاه خبر داد.لوکاکو که در سال 2011 با قراردادی 15 میلیون یورویی به چلسی پیوست، در تابستان 2012 به تیم وست بروموویچ قرض داده شد. او در تابستان 2013 نیز به صورت قرضی به اورتون منتقل شد و سال بعد قرارداد این ستاره تنومند با 35 میلیون یورو دائمی شد و در سال 2017 به مبلغ 85 میلیون یورو به شیاطین سرخ فروخته شد.

لوکاکو در مصاحبه‌ای با وبسایت رسمی باشگاه چلسی عنوان کرد:«‌خوشحالم که به این باشگاه بزرگ و فوق‌العاده برگشتم. این برای من یک سفر طولانی بود. من به عنوان یک نوجوان به اینجا آمدم، اکنون با تجربه بسیاری زیادی که کسب کردم، به خانه برمی‌گردم.

همان‌طور که می‌دانید، رابطه‌ای که من با این باشگاه دارم برای من بسیار اهمیت دارد. من در دوران کودکی هوادار چلسی بودم و اکنون بازگشت به این‌جا و تلاش برای کمک به آنها برای کسب عناوین بیشتر شگفت‌انگیز خواهد بود.»

روملو لوکاکو، بازیکن جدید «آبی‌های لندن» که تا سال 2024 با اینترمیلان قرارداد داشت، در 86 دیداری که در فصل اخیر برای «آبی مشکی‌های میلانی» به میدان رفته بود، آمار 64 گل زده و 11 پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم